2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804882 بازدید | 290067 پست

مطالب_مفید#  

تعداد ضربان قلب حین ورزش

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام و صبح بخیر به دوستای گلم  

این گزارش من تا الان👇 

پلانک شکم ۲ ست ۳۰ ث

پلانک پهلو ۴ ست ۳۰ ث

دراز نشست ۵۰ تا

کرانچ ۱۰۰

پهلو ۱۰۰

زیر شکم ۶۰

ویتامین مینرالمم خوردم 

ناشتا یه لیوان دمنوش دارچین 

صبونه 👈 اوتمیل (۱۸ گرم جوپرک+ ۲ گرم عسل + ۸۱ گرم شیر + ۵ تا بادوم ) 

به نظرت دکتر گی باید برم ؟  خیلی ناراحتم ک قلبم پایین میزنه  چکابم چند وقت پیش دادم گفتن ...

خوب وقتی چکاب دادی،، مشکلی نداری خدا راشکر.. 

لازم نیس که دکتر بری.. بدنا فرق داره... بعضیا تندتر، بعضیا یواشتر

تو فامیلتون کسی هم مث خودت هس؟؟؟؟

مال من طبیعیش ۷۰ هس

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
مطالب_مفید#   تعداد ضربان قلب حین ورزش

حالا من ورزشکارم که نیسم خخخ

رفته بودیم پیش دکتر خودمون بعد که معاینه کرد به شوهرم میگفت قلب خانمت نه تنها مشکل نداره بلکه ورزشکاریه خخخ جلو شوهرم خوشحال شدم بهش پز دادم ولی توی دلم ناراحتم میگم قلبم حتمن مشکل داره 😣 

خوب وقتی چکاب دادی،، مشکلی نداری خدا راشکر..  لازم نیس که دکتر بری.. بدنا فرق داره... بع ...

نمیدونم ولی مال شوهرم نرمالش ۷۵ تا ۸۵ تا میزنه بقیه رو دیگه نمیدونم 

من دلم میخواد برم پیش متخصص قلب ببینم چی میگه گاهی قلبم سنگین میشه درد میگیره

خانوما ی کاسه سوپ چقده کالریش؟ کاسه نه پیاله، زده تو کرفس 500کالری🤪

ی نصیحتدوستانه😊 بجای رژیم گرفتن ، با افراد چاق تر از خودتون دوست بشید;-)              
سلام و صبح بخیر به دوستای گلم   این گزارش من تا الان👇  پلانک شکم ۲ ست ۳۰ ث ...

افرین👏👏👏

اول صبحیی حسابی ترکوندیاا تو کالری سوزی

سلام و صبح بخیر به دوستای گلم   این گزارش من تا الان👇  پلانک شکم ۲ ست ۳۰ ث ...

افرین چقد قشنگ کم کردی، منم از دوشنبه تا امروز 20 گرم کم کردم😊

نمیدونم ولی مال شوهرم نرمالش ۷۵ تا ۸۵ تا میزنه بقیه رو دیگه نمیدونم  من دلم میخواد برم پیش متخ ...

منم وقتی استرس دارم،، قلبم خیلی سنگین میشهه...

اره واسه اینکه خیالت راحت بشه،  یه سری برو پیش متخصص قلب..

افرین چقد قشنگ کم کردی، منم از دوشنبه تا امروز 20 گرم کم کردم😊

افرین👏👏👏 

ولییی

چراا الان وزن کردی😩😩😩

روزای یکشنبع وزن کن که یهوو کاهش دستت بیاد..

افرین👏👏👏  ولییی چراا الان وزن کردی😩😩😩 روزای یکشنبع وزن کن که یهوو کاهش دستت بیاد..

ببین نمیتونمممممممم ،ی ترازو خریدم، میرم دسشویی میام خودمو وزن میکنم، شام میخورم وزن میکنم، 😖😖😖😖😖😖.... 

افرین👏👏👏 اول صبحیی حسابی ترکوندیاا تو کالری سوزی

خواهر دیشب چشم روی هم نذاشتم پسر سرما خورده منم نشستم بهش رسیدگی کردم همزمان بوی باران دیدم بعدشم نماز صبحمو خونذم و ناهار درست کردم (سینه مرغ گریل شده) صبونه حاضر کردم بعد کمی ورزش کردم و شوهرمو راهی کار کردم اومدم تاپیک خخ

2706