2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805529 بازدید | 290067 پست
سلام زیاد تقریبا از اوایل مهر  من زیاد استپ میکنم متابولیسمم پایینه وگرنه باید بیشتر کم‌میکردم

اراده تو برم 

ماشالا ایشالا باربی میشی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بابا بیشتر هم کم می‌کنی . البته اگه همه چیو مراعات کنی ورزش هم داشته باشی 

راستش ی چند مدت بود پادرد داشتم زانو دردم رفع شد

مطمئنم ب خاطر اضافه وزنم هست 

میترسم ورزش کنم

من تگه هوازی ورزش کنم هفته ای دوبار خوب کم میکنم 

ولی 😢

میترسم چون وزنم زیاده ورزش ب پاهام اسیب بزنه 

منتظرم برم زیر هفتاد ورزش و شروع کنم

کاش نمیترسیدم و از الان ورزشمرو شروع میکردم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2742
راستش ی چند مدت بود پادرد داشتم زانو دردم رفع شد مطمئنم ب خاطر اضافه وزنم هست  میترسم ورزش کن ...

پیاده روی هم نمیتونی انجام بدی 

یا بری باشگاه بهت ورزشایی بده که فشار نیاد بهت 

سلام زیاد تقریبا از اوایل مهر  من زیاد استپ میکنم متابولیسمم پایینه وگرنه باید بیشتر کم‌میکردم

خوب کم کردی شدی ۶۳

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738
انگار همتون تو رنج کالری من کالری دریافتیتون بوده پس زیاد ناراحت نباشم    

وای من ناهار نتونستم خودمو کنترل کنم و به سوپ قانع باشم دو کف دست نون بربری ام خوردم.تا الان شد۶۵۰تا .البته بچه ام شیر میدم بیشتر ضعف میکنم ....

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
اصلا واسه دراز نشست نبايد تا اخر بلند شد،، كف پاها زمين، دانتها چسبيده ب هم، دست ب سينه ي مقدار ...

یعنی نباید تا زانو بلندشیم🤔🤔🤔🙁

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

سلام.من روزه گرفتم امروز نیم ساعت قبل اذان بیدارشدم چند لقمه خوردم ولی کالریش کم بود اشکال نداره اونموقع خوردم. ولی واسه کالری امروزم حسابش کردم ک بالای500 نشه فستم 

وزن فعلی 55.300                                 ممنون از بامداد خمار و تاپیک خوبش😍💜💜💜

من هرروز ورزش دارم یه روز بدون ورزش نیستم کالری شماریم همه چیزایی اب پزشده وایناهستن.دورفست فودونوشابه واینا کلا حذف تودوماه بنظرتون چقدکم میکنم 😐میخوام تاعروسی برادرشوهرم مانکن بشم😁

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2706