2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
والا اون شوهرش روانی بود  اه باز یادم افتاد حالم بد شد  مرتیکه از خود راضی توقع داشت پد ...

بخاطر اینکه مردم تحقیرش نکنن گفت میمونم و میسازم با شوهرم دلم براش سوخت

واقعا بچه دار شه اوضاعش بدتر میشه با ابن شوهرش که انگار برای اهداف مالی باهاش ازدواج کرده

بخاطر اینکه مردم تحقیرش نکنن گفت میمونم و میسازم با شوهرم دلم براش سوخت واقعا بچه دار شه اوضاعش بدت ...

چرا اخه بمونه

اصلا چجوری میشه همچین موجودی رو تحمل کرد

چقد بی ادب بوددد چقد به خانواده زنش بی حرمتی میکرد 

متنفرم از همچین مردایی 

هی مقایسه میکرد پدر زن فلانی براش این کارو کرد

هم میخواست از اون خانواده زن داشته باشه هم براش خونه بخرن هم ماهیانه چون دامادشون شده بهش حقوق بدن 

من تایپکاشو کامل خوندم ایشون وقت زیادی واسه جدا شدن داشت وقتی سر فرشاد اونهمه دعوا کردن خانواده خودشم خیلی اذیت میکنن فقط از طرف همسرش نیست 

منم گفتم طلاهاتو بفروش برو شهری که همسرت ماموریت رفته بمون بعضیا بدشون اومده بود 

خوب مشخصه این خانم جدا بشو نیست واسه آرامش خودش باید از درگیری و دعوای مالی دور بشه وگرنه مغز و روحش به مرور زمان تحلیل میره

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت