2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اول ک شروع کردم ۹۵ بود 😑 اخرین بارم ۷۸ بود دیگه الان نمیدونم 

اولشو نمیدونم چند بودم ولی سایز شلوارم ۴۸ بود الان ۳۸ هستم میخوام بیام زیر ۸۰ 

الان خیلی خوبی عزیزم😊😊😊😊😊

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
خوب زیر مبل پامو زخم میکنه .😯به دیوار فشار میدم مثلن بعد ده تا از دیوار فاصله میگیرم باید دوباره بی ...

نه😐بدنت لیزه لابد😂😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2731
سختیش که سخته ولی خب باید اراده داشته باشه. من نزدیک 11تا12کیلو تو 6ماه کم کردم من تنبل کلاس بودم ...

چه خوبببب افرین 

من قدم 160 هست وزنم 60 چقد باید کم کنم؟ 

میخوام برا عروسیم لاغر بشم

💚💜You and me together, nothing is better
سلام عجق نازم منم خوبم😘😘😘😘. دیشب با شوهری و دوتا دوستاش رفتیم شهر بازی بچه هارو بردیم خودمونم سو ...

جیغ خوبه...

منم ی بار سوار ی وسیله ای شدم البته بادوستم بودیم..جیغ میزدم وخودمو شل کرده بودم روی دوستم...وقتی پیاده شدم اصلا حال نداشتم وهمونجا افتادم..بعدش دوستم اومد عینکشو بزنه ..دید شیشش شکسته..😂😂😂اونم بخاطر این بود که من خودمو ول کرده بود روی اون😂😂😂بعدش رفت لیزیک کرد..شدم بانی خیر😆😆

سلام😊😊😊باز من اومدم یه سوال دارم هرکی جواب داد یه شوکول جایزه داره.😗شما چه مدلی تو خونه درازنشست ...

اصلا واسه دراز نشست نبايد تا اخر بلند شد،، كف پاها زمين، دانتها چسبيده ب هم، دست ب سينه ي مقدار شونه هاتو از زمين بلند كني،، قشنگ شكمت درد ميگيره

پياده روي تو خونه؟؟؟ چرخونك از كدوماس عزيزمممم

بله هر چند کیلومتری که بتونم راه میرم تو خونه ازینا که ی دایره است روش میری میچرخه مث حرکت مسگری.تو نت بزنی عکس وسیلش هست 

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم