2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
سلام خوشگلم آفرین دخمل زرنگ 😚😚😚😚😑 مریم جون از الانت یه عکس بده چطوری شدی !

سلام پرینازم خوبی الانم زیاد خوب نیست شکم وامونده زده بیرون دارم روش کار میکنم لامصب ولی خیلی خوب شده تازگیها😄😄😄😄😄😄😄

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمممم     وای سگ کجا بوده   بگو شوخی میکنی   دختر من بودم قبض روح میشدم &n ...

تو پارک

اینا چندتا هستن.چندباری هم شهرداری اومده وجمعشون کرده ولی.اصلا کاری ندارن.اونام باما پیاده روی میکنن..نمیدونم امروز از کدوم دنده بلندشده بود😂😂بادش منو گرفت..ولی کلی جیغ زدم خالی شدماااااا..به سبکی پر برگشتم خونه...جربیسوزی بالایی داشت😂😂😂😂.پارک مخصوص پیاده روی ملته...نه چترم رنگی هم نبود..آقایون میگفتن ترسیده که بهش آسیب برسونی.گفتم مگه دیوونه ام باسگ شوخی کنم😆

سلام پرینازم خوبی الانم زیاد خوب نیست شکم وامونده زده بیرون دارم روش کار میکنم لامصب ولی خیلی خوب شد ...

خموووووش باش شکمت نصف شده تا ی ماه دیگه از بین میرود😋😋

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2731
سلام مجدد من بدگشتم چالشامو انجام دادم ۵۰ دقیقه شد روی هم خب چه خبرا خوبید😊😊😊😊😊😊

افرین عجقم   منکه اینروزا 30 ثانیه هم ورزش نداشتم. دیشب بخودم نهیب میزدم که بدبخت همش 30 ثانیه کیونتو تو ورزش پلانک بالا بگیری حله نمیخواد هیچ کار دیگه ای بکنی  

تو پارک اینا چندتا هستن.چندباری هم شهرداری اومده وجمعشون کرده ولی.اصلا کاری ندارن.اونام باما پیاده ...

ای خداااااااااااااااااا       

واقعا من جای تو ترسیدم . بلانسبت شما من بودم همونجا خودمو خراب کرده بودم  از بالا جیغ میزدم از پایین تِر  

خموووووش باش شکمت نصف شده تا ی ماه دیگه از بین میرود😋😋

آره واقعا اگر همینطور ادامه بدم جم میشه 😁😁😁😁

فدای تو که انگیزه به من میدی قربونت برم😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

افرین عجقم     منکه اینروزا 30 ثانیه هم ورزش نداشتم. دیشب بخودم نهیب میزدم که بدبخت همش 30 ...

سلام عزیزم 😍😍😍😍😍

اخ از دست تو 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تو پارک اینا چندتا هستن.چندباری هم شهرداری اومده وجمعشون کرده ولی.اصلا کاری ندارن.اونام باما پیاده ...

😂😂😂😂😂منم ی بار داشتم میرفتم دانشگاه ۲تا امتحان داشتم شبم نخوابیده بودم تا صبح فقط لباس پوشیدم راه افتادم نزدیک خونمون یک عدد هاپوی لاغر اندام خیلی زشت شیک و مجلسی من و دید راشو عوض کرد قشنگ با فاصله ی نیم مترکنارم راه میرفت با اینکه داشتم میمردم از ترس که نکنه گازم بگیره اما خیلی عادی راهمو رفتم بعد ک سوار تاکسی شدم رفت خودش اگه حرکت اضافه بکنی یا بدویی پاچتو میگیرن سگای ولگرد که باشن باید خیلی عادی رفتار کنی ترس امواجی بهشون صادر میکنه که بهت حمله میکنن.فک کنم نگاه اون وضع من کرد اون از من بیشتر ترسید با اون قیافه ک ی رژم نزده بودم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
سلام پریناز قشنگم     تو خوبی     راستی برای میکروبلیدینگم پیام دادم جواب داد بر ...

سلام عجق نازم منم خوبم😘😘😘😘. دیشب با شوهری و دوتا دوستاش رفتیم شهر بازی بچه هارو بردیم خودمونم سوار یه چیزی شدیم دکمه داشت فشار میدادیم میبردمون بالا میچرخوندمون برعکسمون میکرد . تا دم مرگ رفتم 😣😣

ولی بسکه جیغ زدم الان خالی خالی شدم 😂😂😂

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
افرین عجقم     منکه اینروزا 30 ثانیه هم ورزش نداشتم. دیشب بخودم نهیب میزدم که بدبخت همش 30 ...

😂😂😂

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍