2752
2734
عنوان

شوهر خواهر شوهرم برام یه آهنگ فرستاده😶

| مشاهده متن کامل بحث + 210270 بازدید | 728 پست
گوشی بده دست شوهرت خودش باهاش چت کنه

اینم پیشنهاد جالبیه!

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر یه انسان میتونه عقده ای باشه مثل تو معلومه تا به حال از این جور مسائل توی واقعیت برات پیش نیومد ...

هیچوقت پیش نمیاددد مطمئن باش👌کسی این مسائل براش پیش میاذ ک خودشم مقصرباشه .هزارنفراینجا بهت گفتن جواب ندع ینی نمیخای متوجه شی . اصلا مسئله ب این سادگی خودت نمیدونی جواب بدی یانه. جمع کن بابا

هیچوقت پیش نمیاددد مطمئن باش👌کسی این مسائل براش پیش میاذ ک خودشم مقصرباشه .هزارنفراینجا بهت گفتن جو ...

استارتر یا زیادی ساده دل هستند یا ی جای کار میلنگه!!!

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
2731
حرف بدی نزدم که گفتم اشتباه نفرستادی؟ دیگه نترسونیدم میخوام به شوهرم بگم🥺

این همه گفتیم چیزی نگو رفتی گفتی ، دیگه چرا تاپیک میزنی کمک میخوای ؟ 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
جواب داده مگه

گفته اشتباه نفرستادی

چه کسی گفته زمان طلاست ؟من مزه مزه اش کردم...زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاندو می رود در عمق وجودت مست مست که شدی چشمهایت را باز میکنی میبینی عمرت گذشته و تو ماندی و خماری از دست رفتن یک عمــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ...فروغ فرخزاد
2706