2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
تا الان ۲۰۰ کالری  ناهار سه تا تخم مرغ خودم دوتا سفیده یدونه کامل آبپز شده مربیم گفت بعد از ب ...

بدنسازی بیشتر عضله سازی داره تا کالری سوزی ‌ چون برای کالری  سوزی باید هوازی کار  کرد

تیکر هدفمیییی   

تا الان صفر کالری😁

چون روزه ام

چیکار کنم حال ندارم ورزش کنم😥

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم از اینکه پیگیر شدی فدایی داری  😘 ولی از سیب اپ فقط توی ایران میشه ازش استفاده کرد ...

مبیناجون نصب هم بکنی فایده نداره چون پرداخت درون برنامه ای داره و با اینترنت خارج از ایران نمیتونی از درگاه بانک های ایران استفاده کنی 

Lose it رو نصب نکردی خیلی عالیه کارت رو کامل راه میندازه نیازی هم نیس خودت رو اذیت کنی

2731
بدنسازی بیشتر عضله سازی داره تا کالری سوزی ‌ چون برای کالری  سوزی باید هوازی کار  کرد

من چون پایین تنم کوچکتر از بالاتنمه دیگه هوازی کار نمی کنم رفتم باشگاه که بالاتنه رو آب کنم  بیام رو فرم 

من چون پایین تنم کوچکتر از بالاتنمه دیگه هوازی کار نمی کنم رفتم باشگاه که بالاتنه رو آب کنم  بی ...

سلام شما تو چه مدت این همه وزن کم 😁

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

منم میخوام ب جمع شما اضافه شم

تو یکسال از ۶۰ کیلو شدم ۷۵😢😢😢😢

دلم میخواد تا عید  بشم همون ۶۰ 😭😭😭😭😭😭

میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57