2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805054 بازدید | 290067 پست
از فردا دوباره شروع کن عزیزم 🥰 تو با این اراده مطمنن بیشترازقبل موفق میشی ❤❤

دقیقا میخواستم همین کارو کنم اما دارم میرم طالاقان ☹☹☹☹ایشالله بتونم اونجا رعایت کنم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توهم شوهدت خونه س 😕 من وقتی خونه س هی میگ بیا تخمه بخوریم بیار پفک بخوریم غذابخور و.... نخورم لج م ...

اره خونس😭😭😭

واسه منم همينه دقيقا همش ميگه بخوريم عين جاروبرقيه خودش 

بيرون رفتني ام كه هيچي ديگه همش چيزاي خوشمزه ميگيره😭😭😭😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
من فردام میرم طالاقان 😐😐😐😐😐😐😐این هفته امیدی به کاهش ندارم اضافه میکنم 😭😭😭😭

خوش بگذره عزیزم❤

میدونی بنظرم برو خوش بگذرون دیگ چاره ای نیس والا مردا هم گناه دارن دیگ دوس دارن پا ب پاشون باشیم ک ماها نیسیم خخخخ

هفته بعد جبران کن ♥️

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2728
اره خونس😭😭😭 واسه منم همينه دقيقا همش ميگه بخوريم عين جاروبرقيه خودش  بيرون رفتني ام كه هيچ ...

والا شوهرمنم 😑😑یه سر میخوره اضافه هم نمیکنه ک ماه رمضون ۷کیلو کم کرد🙄🙄🙄زولبیا بامیه هم جعبه ای میخورد😤😤😤

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام گلم شب شماهم بخیر😘❤ ایرادنداره عزیزم😍گزارشت خوبه گلم  👌👌👌ورزشات عالیه❤❤انگیزتم مثل ه ...

سلام به سرگروه مهربان   

گزارش#  فست#  

خودتو_دوست_داشته_باش# خودم رو دوست دارم چون پوست سفیدی دارم

چالش_انگیزه#  

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

راسی سرگروه جونی این چندروز همسری خونه س اگ نتونستم گزارش بدم اخطار نده عزیزم

تاجایی ک بشه گزارش میدما اگ نتونستم یا گیر الکی داد و....

ببخش گلم🥺🥺🥺

@donyay_kochak    

سلام گلم    @pari95    

ص:۳کف لواش+پنیروخرما+چای وقند۱۴۴

ن:همبرگر۲۲۰

م و:ترد+هندوانه+بادوم زمینی۳۶۸

آب میخورم

ورزش:قدرتی انجام میدم

چالش ورزشی انجام شد

مصرفی۷۳۳ خدا کنه بیشتر ازاین خراب نکنم .من نمی‌دونم چه مرضی دارم روزای عادی کالریم بازور ۷۰۰میرسه روزای فست مرض خوردن میگیرم

2740
ببین تو کالری شماری خوبیش اینه اگه چیزی هوس کنی میتونی بخوری در کنار سالم خوری بالاخره ادمیم دیگه ه ...

👌👌👏

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
سلام خانمى عصرت بخير گزارش#   ماشالا امروز خيلى روز خوبي داشتم خودمو چشم نكنم☹️☹️☹️ صبحانه ...

سلام گلم ممنون❤خوبه  که بازفستت رورعایت کردی حالاچراصبحانه وناهارهیچی نخوردی 😳

سلام عزیزم😊

گزارش#  

@donyay_kochak    

ورزش : نیم ساعت تردمیل + یک رب حلقه + چالش 

آب ۸ لیوان 

صبحانه : ۱ لیوان شیرموز (۲۰۰)

ناهار : شامی ۶۰ گ + نان لواش ۴۰ گ (۲۶۶)

شام : کباب ۱۳۰ گ (۳۲۵)

میان وعده : نخود ۲۰۰ گ (۳۲۸)

جمله انگیزشی:::::

اگر می خواهید لاغر شوید و به تناسب اندام برسید فقط باید یک چیز را کنار بگذارید. بهانه ها را!

موفقیت همان چیزی است که پس از قطع بهانه ها به دست می آید.

رژیم غذایی مانند یک حساب بانکی است داشتن یک برنامه ی غذایی سالم و مناسب سرمایه گذاری های خوبی برای آینده هستند.

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
سلاااااامممم مهربووووون ❤❤😍😍😘😘 صبحانه 👈شیر +خرما نهار👈کتلت+ماست+نان لواش شام👈سوپ جو میان ...

سلام عزیزدلم😘گزارشت و،ورزشت مثله همیشه عالیهههه باریکلاداری❤❤👏👏👏👏👏

فدات 💜💜💜 گند زدی که زدی فدای سرت شاد باش  دیگه نبینم این حرفو بزنیا😒🔫🔫  وقتی میزی ...

سلام عزیزم💜💜 گزارش#  

سحری.تخی ابپز وسیب زمینی.کاهو.پرتقال.پسته

افطار.ماست رطب .عسل.نسکافه بدون شکر

شام.دمی بلغور.قلیه ماهی

کالری مصرفی۷۵۰

مجاز۸۰۰

اون پنجاه تارم یا یه تیکه هندونه میخورم یا چندتادونه پسته

(طناب.حلقه.درازنشست.چندحرکت برای ران.پهلو دمبل

چالش چوب

چالش_انگیزه# خیییلی خوشحالم صورت گردم داره زیرچربی ها میادبیروون😂وزاویه اش معلوم میشه.من این ۲۰کیلوروکم کنم چهره واقعیمومیبینم😂فک کنم تنها کسی باشم که ازکوچیک شدن صورتش خوشحاااالهههه☺😜

🌸🌸🌸🌸🌸💐💐🌸🌷

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»

@donyay_kochak    

عزیز من مجازم ۱۳۵۰ ولی همیشه ۱۲۰۰ مصرف میکنم که فست نگیرم حالا بعضی وقتها روزهای فست با گروه میگیرم ولی مصرفیم همیشه ۱۲۰۰

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
سلام به سرگروه مهربان     گزارش#   فست#   خودتو_دوست_داشته ...

سلام عزیزدل😘

عالی فست رورعایت کردی ورزشتم عالیه دوچرخه سواری😍😍من عاشقشم ولی بلدنیستم😳راستی معلومه خیلی نازی😍انگیزهایی که میزاری روخیلی دوست دارم😍