2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805529 بازدید | 290067 پست
بچه ها یکی منو دعوا کنه 😭😭😭😭😭😭😭 من یه مشکل داشتم دوسه روزه رژیمم درست درمون نیس 😐 افسرده ش ...

از فردا دوباره شروع کن عزیزم 🥰

تو با این اراده مطمنن بیشترازقبل موفق میشی ❤❤

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام عزیز دلم خوبم بهترم  خودت چطوری خوبی  آفرین  #تو_بهترینی ‍ ‍ ‍ 💜💜💜💜

قربونت برم گلم عزیزمی, شکرخدا منم خوبم. خداروشکر خوب شدی. 

نه دیروز گند زده بودم. 😔این هفته افسرده شدم گربم رفت ازپیشم داغونم فقط گریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای پری منم دلپیچه شدید داشتم و بیرون روی وحشتناک. بیحال بودم نمیتانستم راه برم. پودر سنجد خوردم. و ...

اخی عزیزم مواظب خودت اگه حالت بد بود چند روز استراحت کن🌻😘

منم دوروز دلپیچه داشتم 😭😫😫😫

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2742
@pari95     سلام عزیزم عصرت بخیر.  صبحانه:1عددنیمرو+2خرما+1کف دست نون روغنی میان ...

سلام گلی 💜💜💜🖒

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
من ک خودم یکی را میخوام دعوام کنه والا این ۳روز ک شوهرم خونس خدا ب دادم برسه🤕🤕🤕از فردا😑😑بسم الل ...

منم دعوا كنيد😭😭😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
قربونت برم گلم عزیزمی, شکرخدا منم خوبم. خداروشکر خوب شدی.  نه دیروز گند زده بودم. 😔این هفته ا ...

فدات 💜💜💜

گند زدی که زدی فدای سرت شاد باش 

دیگه نبینم این حرفو بزنیا😒🔫🔫 

وقتی میزی سمت خوراکی لذتشو ببر و روز بعدش قبراق و سرحال شروع کن و حسابی بسوزون 

دوست دارم فردا با روحیه خوب بیای 

همین الان خیلی ها هستن که آرزو دارن جای تو باشن بخدا راست میگم 

2740
فداتشم مهربونی ازخودته😘😘😘😍😍❤

سلاااااامممم مهربووووون ❤❤😍😍😘😘

صبحانه 👈شیر +خرما

نهار👈کتلت+ماست+نان لواش

شام👈سوپ جو

میان وعده 👈بیسکوئیت ساقه طلایی +گردو + کشمش

ورزش👈رقص+حلقه+چالش چوب

کالری مجاز ۷۰۰

کالری مصرفی ۷۰۰

مولتی ویتامین 

۸لیوان آب 

❤❤❤

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
منم دعوا كنيد😭😭😭😭

توهم شوهدت خونه س 😕

من وقتی خونه س هی میگ بیا تخمه بخوریم بیار پفک بخوریم غذابخور و.... نخورم لج میکنه میگ تو زن پاکاری نیسی همیشه رژیمی ومسخره بازی درنیار و دعوامون میشه😥😥😥

مخصوصا اگ بریم بیرون ک دیگ واویلاااااا

باز توخونه در میرم 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
عه😳 من تا امروز فک میکردم فقط من اینقدر ضعیفم که اگه یک چیزی رو به خودم بگم نباااید بخورم بیشتر ان ...

ببین تو کالری شماری خوبیش اینه اگه چیزی هوس کنی میتونی بخوری

در کنار سالم خوری بالاخره ادمیم دیگه هوس میکنیم

ولی قرار نیست زیاده روی کنیم

سلام بچه ها اگه کسی هست جواب بده استارتر عزیز گفتن در ماه دو روز فست باشه یا در هفته دو روز ؟؟؟؟

در هفته عزيزم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
من ک خودم یکی را میخوام دعوام کنه والا این ۳روز ک شوهرم خونس خدا ب دادم برسه🤕🤕🤕از فردا😑😑بسم الل ...

من فردام میرم طالاقان 😐😐😐😐😐😐😐این هفته امیدی به کاهش ندارم اضافه میکنم 😭😭😭😭

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2706