2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
هنوز دلپیچه دارم 😩😓 اما بهتر شدم  اره حتما باید بخرم از ترس کرونا جرات ندارم جایی برم یا پس ...

ای جونم ایشالله زود خوب بشی, خدالعنت کنه کرونا رو, ولی ملت ول کردن کلا. به همسرت بگوحتمابخره. منم نگار مچ پام در رفته هی ترق ترق صدامیده دردمیکنه

😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گزارش#   فست صبحانه:چای+خرما(۶۴) ناهار:خوراک لوبیا+کاهو+ماست(۲۰۹) میانوعده:زردآلو+آلوچه سب ...

قديميا تپل دوست دارن 

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
سلام عزیزم خوبی من به وزن دلخواهم رسیدم و میخوام برم تثبیت  شما هفته ای ۱۰۰ تا اضافه کردی ؟ چ ...

سلام گلم😘خداروشکر خوبم مرسی💐😍

آفرین بهت مبارک باشه 😊💪

آره طبق صفحه اول که الهه جون گفتن هفته ای ۱۰۰ تا اضافه کن به کالریت...ورزشم یه روز درمیون فرمدهی باتسن میرم ویروز در میون ورزش هوازی و قدرتی...چرا بعضی هفته ها فست میگیرم ...وزنم هفته ای که ورزش حالا بدلایلی نمیشه بکنم چرا تا ۵۰۰ یا ۶۰۰ گرم اضافه میشه ولی هفته ی بعدی با فست و ورزش میارمش پایین دیگه باید قلق بدنت دستت بیاد..من خودم قلقم همینه که گفتم نمی زارم خیلی زیاد بشه که باز کلی اذیت بشم که بیاد پایین مراعات دارم...البته راهنمایی های الهه جان و مخصوصا سمیه جون خیلی کمکم میکنه همیشه هم به تاپیک سر میزنم تا انگیزه بگیرم 😅 امیدوارم بدردت بخوره ☺😘💐

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2731

ورزش روز فرمدهی باتسن

یدونه موز هم خوردم 😋@سمیه1396  

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
بله حتما گزارش بده من کسیو به خاطر چیزای کوچیک حذف نمیکنم

مرسی عشقم💋💋💋💋💋💋💋

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
سرگروه جون هندوانه به نظرت زیادش چاق کننده اس من الان از بیرون اومدم از گرما یک کیلو هندوانه خوردم ...

قندش خیلیه. بخاطر همون کالریش زیاد میشه

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
جانم چرا گزارش منو ج ندادی

ندیدم عزیزم حتما. تو تگدونیم نیومده کجاس برم‌ پیدا کنم

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
هنوز دلپیچه دارم 😩😓 اما بهتر شدم  اره حتما باید بخرم از ترس کرونا جرات ندارم جایی برم یا پس ...

وای پری منم دلپیچه شدید داشتم و بیرون روی وحشتناک. بیحال بودم نمیتانستم راه برم.

پودر سنجد خوردم. و نوشابه.

دیشبم شوهرم امپول تقویتی برام زد خوب شدم ولی باز بی حسم .

خدا خودش کمکمون کنه

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
ممنون پری جون یادم نبود کلا  @pigili   عزیزم چرا تو تاپیک وزن پست گذاشتی مگه نمیدونی ...

باید یه ۱۰نفر بریم تاپیک وزن پستهای متفرقه گزارش بدیم پاک بشه🥴

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
گزارش#   فست صبحانه:چای+خرما(۶۴) ناهار:خوراک لوبیا+کاهو+ماست(۲۰۹) میانوعده:زردآلو+آلوچه سب ...

منم همیییشه مادر بزرگم میگه عین هلو بودی خیلی سفید وتپلی🥴😑

میگم نه مثل کدو تنبل بودم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
باید یه ۱۰نفر بریم تاپیک وزن پستهای متفرقه گزارش بدیم پاک بشه🥴

بریم بزنیم 😭

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
در مورد چی هست؟🤔

انگیزه میده

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396 ‍  #گزارش ‍  سلام  صبحانه نون+پنیر  میان وعده چای +خرما  نا ...

سلام‌گلم

خدا قوت😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸