2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
سلام قشنگم  در حال حمالیم ننه😁😁 کنگرگرفتم دارم پاک میکنم   کدو بادمجون سرخ ...

افرین بانوووو

منم از فردا شروع میکنم برا ماه رمضوووون

سبزی اش و دلمه و کوکو میخام فریز کنم

ما کنگر استفاده غذایی نداریم

حبوبات هم فریز میکنم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستانی که یبس میشن

حتما سبزیجات و سالاد فراااووووون کنار غذا بخورین

فراووون که میگم مثلا یه بشقاب پر سبزیحات یا سالاد

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
@سمیه1396   @kiarash_mami   @بامدادخمار   سلاااام من اومدم با یک روز پررر فر ...

کیلید اسراری برا خودت

گروه   زرد ..وزن قبل بارداری 58 // وزن شروع 77/ وزن فعلی؟؟هدف 55 //  من میتونم همیشه سر 5 ماه باید بتونم بسم الله ...
2731
دوستانی که یبس میشن حتما سبزیجات و سالاد فراااووووون کنار غذا بخورین فراووون که میگم مثلا یه بشقاب ...

👍👍👍یامث من راه برید کاهو بخورید💪💪

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

سلام

گزارش تغذیه

قبل صبحانه: هیچی

صبحانه: 1 کف دست بربری+ 2 لیوان چایی + 10 گرم پنیر + 1عددخرما

میان وعده: 1 عدد سیب باپوست

نهار: 4 عدد ناگت مرغ + 2کف دست لواش + 10 گرم سیب زمینی سرخ شده +1 لیوان دلستر

عصرانه: 2 لیوان چایی خالی + 1 لیوان ماست کم چرب

شام: 1 لیوان اش گوجه + 300 گرم هندوانه + 1 لیوان ماست کم چرب

کالری مجاز: 1200

کالری مصرفی: 1186

ورزش:100 تا طناب...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
فدای تو دوست خوبم❤❤❤فقط میخوام فراموش کنم حالا تو هر زندگی یا هر جایی باشم این ک..اونا لعنتی هم خو ...

آره راس میگی ما هم دلامون پوسیده

منم نمیدونم چِم شده تلویزیون شعر مذهبی.و... میخونه گریه میکنم😥افسرده شدم تو خونه

ولی مطمئنم تو میتونی مینای خوشتیپ مهربون💪

2740
نخیر دیگع کالریمو بستم احتمالا ی نصفم فردا بخورم بقیرو بچوندم تو خندق عشقمو و اون اقاهه😂😂😂😂ایشال ...

مرسی گلم❤️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
آره راس میگی ما هم دلامون پوسیده منم نمیدونم چِم شده تلویزیون شعر مذهبی.و... میخونه گریه میکنم😥افس ...

الهی عزیزممم🥰❤ممنونم فداتشم خدا کنه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
 کیلید اسراری برا خودت

آره والا😅

شاید هم بیشتر شبیه 

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

باشم😂

چون هر لحظه ممکنه  هر کدوم از  اعضای تاپیک گاوشون بیدار بشه😕البته دور از جون همگی😀

نه ما سماور داریم  یک کم بریزم توی قوری بذارم روی سماور. اوکیه؟

بعله..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
هستی برنج شبا نخور دختر خوب منم باید میان وعده عصرمو کم کنم زیاده😜😜😜😜

اره میدونم نباید بخورم ولی چیکار کنم لعنت به این برنج خوشمزه من با برنج زنده ام اما کمش میکنم ارادم دوباره داره برمیگرده اگه خدا بخواد

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
2706