2733
2739
عنوان

ازدیشب ک دعوا کردیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 99 پست

شوهر منم دقیقا شب قبل عروسی پشت تلفن سرم داد کشید و گفت خودت برو آرایشگاه من نمیام. حالا سر چی سر اینکه چرا به مادرش نگفته بودیم به فک و فامیلاش بگه تو جهاز چیدن باشن. و مادرش چون نتونسته بود زهر چشم نشون بده به فامیلاش ازم شاکی بود و من گفتم رسم نیس که خونواده که هیچ فامیل شوهر بیان برا چیدن جهاز. سر این کفری شده بود از دستم. شبی که باید با کلی عشق و امید منتظر صبح شدنش باشم آرزوی مرگ میکردم و به چشم خودم بدبختی رو میدیدم. الان که باردارم یه کم بهتر شده اخلاقش اما هنوز که هنوزه عقده اون شب رو دلمه. همه اش میگم کاشکی این داد و بیداد ها یه کم قبل عروسی بود تا میتونستم عروسی رو عقب بندازم تا بفهمم تکلیفم چیه. تا میفهموندم بهش که تحت هر شرایطی مجبور به تحملت نیستم.  تو الان موقعیت خوبی داری. دیدم تو فامیل هم شوهرایی مثل مال تو رو که نظر میدن و اوقات تلخی راه میندازن برا جاهاز. جای تو باشم که ای کاش منم فرصت تو رو داشتم... صبر میکنم...کارت ها رو به هیچ وجه پخش نکنین... نه تو زنگ بزن نه کس دیگه ای... منتظر بشین. الان دو سه هفته تو برزخی و نمیدونی کدوم وری. ولی الان تکلیفتو مشخص کنی خیلی بهتر از بعد عروسیه. خودش میاد سراغت فقط دندون رو جیگر بذار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=67003681]الان چرا حق با داماده؟؟؟اذيتش كرده مگه؟؟؟[/QUOTE

نه اینکه میگه دیگه سزقهر کزدنم دیگه محلم نمیده انقدر. قهر. کرده اونم واسش عادی شده 

کلا مردا ناز زیادی هم خوششون. نمیاد. یه جا خسته میشن

2728
شوهر منم دقیقا شب قبل عروسی پشت تلفن سرم داد کشید و گفت خودت برو آرایشگاه من نمیام. حالا سر چی سر ای ...

مامانمم همینو میگه باهاش قبلا حرفیدم گفت ببین من طلاقت نمیدم چون تو خانوادهامون کلا رسم نیس گفت باید باهم بسازیم حالا هم وامیستم تا بیاد

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
نه انگار. خیلی ناز نازی. هستی دیگه زندگی مشترک ناز. کشیدن حدی داره یه جا طرفم خسته میشه خب باید یهج ...

نه اصلا درسته من ناز نازی اما اون حق نداره فضولی کنه یا بگه سرویس چوب تورو نمیبرم و خودم میخرم

ای بابا چ شرایط سختی ولی خب نباز خودتو زیاد وابسته نباش بهش اینقدی ک تو وابسته هستی اونم هست؟نمیگم ...

اره من خیلی وابستشم باشه بعد عروسی فقط واس خودم عشق میکنم باشگاه میرم بیرون میرم واستا حالا

خب چی باعث شد عوض بشه یه نصیحت خواهرانه بکنمت انقدر. جلوش گریه نکن اینطوری. نشون. میدیخیلی ضعیف هس ...

راس میگی خب بلد نیستم چجوری نشون بدم

2740
سر خريدا سر تالار  سر طلا لباس فلان اذيتش نكردي؟؟؟؟

نه اصلا هرچی گفت گفتم چشم فقط سر سرویس چوب اینجوری شد 

راس میگی خب بلد نیستم چجوری نشون بدم

هرچی میشه سریع گریه نکن پاشی بری واستا حرفتو بزن ولی محلش نده

بدترین چیز. برای مرد بی دونی چیه

بی محلی

به مرد. ک زیاد بچسبی و بفهمه وابستشی هی میخواد. کرم بریزه

سعی کن رهاش کنی و به حال خودش ولش کنی

ببین چطوری میاد. سمتت

خود من دیدم شوهرم داره بهش فشار. میاد. عروسی نگرفتم بدون. عروسی اومدیم خونمون اصلا هم ک میگن عروسی ...

منم عروسی نخواستم ببین ی شهرستان کلا فامیلای مایه باباشم و بابام واس خودشون کسین گفتم بریم ماه عسل چون ی مجلس عقدی گرفتن واسم ک خود عروسی بود پدرشوهرم گفت ماه عسل ساپورتتون میکنم برین اما عروسی بایییییید بگیریم مثلا مردم میگن شهردارسابق و فرماندار فعلی عرضه نداشت واس پسرش عروسی بگیره

هرچی میشه سریع گریه نکن پاشی بری واستا حرفتو بزن ولی محلش نده بدترین چیز. برای مرد بی دونی چیه بی ...

اره من همین از عید ب اینور زیاد چسبیدم بهش باش ممنون بهم گفتی

طلاهام تالار اینارو پارسال واس عقدم خریدن منم گفتم چشم فقط هیچی نگفتم ی سرویس دیگم دارم ک بابام بهم داد اونو بیشتر دوسدارم اما عکسشو ندارم

اره من همین از عید ب اینور زیاد چسبیدم بهش باش ممنون بهم گفتی

اره آفرین بذار. بفهمه توام واسه خودت. کسی هستی

غرور. داری

زنی مثلا سیاست داشته باش

مردا همه یه قلق دارن اونو فهمی چیه زندگیت شیرین میشه

همه این مشکلاتم تو عقد. هست مخصوصا قبل عروسی

تو. خودت باید زرنگ باشی

اکه چیزیو نمیخوای بدون قهر بگو. نمیخوام  من اینو. نمیپسندم کار. خودتو بکن نذار. انقدر. سرکوفتت کنه

اره آفرین بذار. بفهمه توام واسه خودت. کسی هستی غرور. داری زنی مثلا سیاست داشته باش مردا همه یه قل ...

اره واقعا مرسی عزیزم🌹🌹

2706