2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
فرنی رژیمی نمیتونم با شیر درست کنم؟ چاق کنندس؟

بدون شکر مزه نمیده،اگه میخوای اصولی رژیم بگیری یه دکتر تغذیه برو برنامه بگیر.تو اینترنتم باید باشه.ولی شیرینی و چربی و حذف کنی لاغر میشی.بعدم تحرکت و بالا ببر.چند کیلوی اول راحت کم میشه اما بعدش سخت کم میکنی.دیگه آمادگیشو داشته باش.

بدون شکر مزه نمیده،اگه میخوای اصولی رژیم بگیری یه دکتر تغذیه برو برنامه بگیر.تو اینترنتم باید باشه.و ...

من ۳ هفتس رژیمم الان فستینگ گرفتم برنامه تغذیه هم دارم اما واقعا برای صبحونه کم آوردم نمیدونم دیگه چی بخورم معمولا پنکیک جو درست میکنم با کمی عسل قند هم قطع کردم نون هم نمیخورم اما احساس میکنم خیلی قند خونم پایین اومده سردرد میگیرم

من آیینه تو هستم...
من ۳ هفتس رژیمم الان فستینگ گرفتم برنامه تغذیه هم دارم اما واقعا برای صبحونه کم آوردم نمیدونم دیگه چ ...

خرما بخور یکی دوتا با هرچی میخوری هم اینکه سیر کننده اس هم قندت تامین میشه

من ۳ هفتس رژیمم الان فستینگ گرفتم برنامه تغذیه هم دارم اما واقعا برای صبحونه کم آوردم نمیدونم دیگه چ ...

مگه چند کیلو اضافه داری،من شعارم اینه آهسته رو پیوسته رو،جوری سخت نگیر تهش ولش کنی.یه جور رژیم بگیر بتونی سالها ادامش بدی.

2706