2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه چند کیلو اضافه داری،من شعارم اینه آهسته رو پیوسته رو،جوری سخت نگیر تهش ولش کنی.یه جور رژیم بگیر ...

خیلی اضافه وزن ندارم ۶۹ کیلوام میخوام بشم ۶۰ کیلو قدمم ۱۷۰

من آیینه تو هستم...
من ۳ هفتس رژیمم الان فستینگ گرفتم برنامه تغذیه هم دارم اما واقعا برای صبحونه کم آوردم نمیدونم دیگه چ ...

من دوروزه شروع کردم فستینگ ولی ی نیم ساعت اینور اونور میشه بعد شما کالری شماری هم میکنی یا همینجوری میخوری

البته من شکر هم حذف کردم اگه شوهرم بزار هر چند وقت ی بار هله هوله میخره

من که نفهمیدم چاقی خوبه یا لاغری .لاغر میشم همه میگن وای لاغری والا چاقم میشم همین بساط 

به حرف بقیه اهمیت نده اونجوری که خودت دوست داری همون باش

من الان همه بهم میگن لاغر نشو اینجوری خوبی گفتم من دلم میخواد اونجوری که خودم دوست دارم هیکلمو بسازم

من آیینه تو هستم...
من دوروزه شروع کردم فستینگ ولی ی نیم ساعت اینور اونور میشه بعد شما کالری شماری هم میکنی یا همینجوری ...

من کالری شماری میکنم روزانه ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ کالری میخورم

سعی کن اینور اونور نشه

چه ساعت هایی فستی؟

من ۸ ساعت آزادم ۱۶ ساعت فست

من آیینه تو هستم...
2706