2737
2739
عنوان

ازدیشب ک دعوا کردیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 99 پست
منم تو عقد ناراحت بودم شوهرم میخندید ولی الان اینطوری نیست ناراحت بشم از دلم در میاره و دیگه نمیخند ...

خدا کنه😔😔😢

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
الان داداشش اومد کارت اورد ک مهمونامونو دعوت کنیم اما دوس ندارم حتی کارتامو نگاه کنم مامان ازش گرفت ...

واییی بیخیال بابا دم عروسی همه ازاین حرفا پیش میاد ان شاء الله خوشبخت بشی گلم 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین یه چیزی بهت میگم من ازش نتیجه گرفتم وقتی از شوهرت ناراحتی دلخوری تو خیلی آروم توضیح بده در کنا ...

اما اون میپره بهم 😔

واییی بیخیال بابا دم عروسی همه ازاین حرفا پیش میاد ان شاء الله خوشبخت بشی گلم 

مرسی😔 همچنین شما❤ اما دلم میخواد خودمو بکشم عروسی سر نگیره😢 دوسش دارم اما تحملش سخت شده خیلی سخت😔

2731
تاپیکاتو الان خوندم چقد قهر میکنید تو و همسری همشم شد همسری همسری😁 یکم ناز نازی هستی فک کنم😉 ا ...

بابام هوامو خیلی داشت 😔 اما الان دیگ نداره واگذارم کرده ب شوهرم ک اونم اینجوری میکنه😔😔😢 تو دلم عقده شده 

2740
بابام هوامو خیلی داشت 😔 اما الان دیگ نداره واگذارم کرده ب شوهرم ک اونم اینجوری میکنه😔😔😢 تو دلم ع ...

ای بابا چ شرایط سختی

ولی خب نباز خودتو زیاد وابسته نباش بهش

اینقدی ک تو وابسته هستی اونم هست؟نمیگم دوست داشتنو وابسته بودن بده ها ولی میگم نزار از حدش بگذره

اینجوری ببینه اینقد وابستشی وارد زندگی مشترک شاید اذیتت کنه و تواذیت میشی

اینقد دوسش داری تمرین کن رو خودت ک اینقد سر چیزای الکی دعوا نندازی وقتی طاقت دوریشو نداری☺

ببین یه چیزی بهت میگم من ازش نتیجه گرفتم وقتی از شوهرت ناراحتی دلخوری تو خیلی آروم توضیح بده در کنا ...

اونم میگه برو خودتی   

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
قبل عید

خب چی باعث شد عوض بشه

یه نصیحت خواهرانه بکنمت

انقدر. جلوش گریه نکن اینطوری. نشون. میدیخیلی ضعیف هستی میخواد اذیتت کنه یکم جپدی باش و روی منطق کار. کن

اینطوری بیشتر. جدیت میگیره

اینو یه مشاور میگفت

جلوی مرد فقط باید. نشون. داد. ک زن قوی هستی اگه بفهمه ضعیفی هی میخواد سو استفاده کنه

خب چی باعث شد عوض بشه یه نصیحت خواهرانه بکنمت انقدر. جلوش گریه نکن اینطوری. نشون. میدیخیلی ضعیف هس ...

واینکه بذار. قهر. کردنت براش جذاب باشه

انقدر. گریه کردیو قهر. کردی واسش عادی شدی

پیش خودش میگه دوز قهر. میکنه دوباره آشتی میکنه

فقط قوی باش 

سر خريدا سر تالار  سر طلا لباس فلان اذيتش نكردي؟؟؟؟

خود من دیدم شوهرم داره بهش فشار. میاد. عروسی نگرفتم بدون. عروسی اومدیم خونمون

اصلا هم ک میگن عروسی مهمه مهم نیست البته بستگی به دختر. داره

بابام هوامو خیلی داشت 😔 اما الان دیگ نداره واگذارم کرده ب شوهرم ک اونم اینجوری میکنه😔😔😢 تو دلم ع ...

نه انگار. خیلی ناز نازی. هستی دیگه زندگی مشترک ناز. کشیدن حدی داره یه جا طرفم خسته میشه

خب باید یهجا حق و به دامادم بدیم

2706