2752
2734
عنوان

ازدیشب ک دعوا کردیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 99 پست
همه راه هارو رفتم حتی تو بغلش ک بودم گفتم بهش گفت ب تو ربطی نداره و دعوام کرد منم پشتمو کردم گریه کر ...

یه تجدید نظری درموردش بکن پس.اگه خیلی دوسش داری که نمیتونی بگذری حتما برین پیش مشاور.بعد از ازدواج دیگخ راه برگشتی برات نیس.همش به این فک میکنم که کاشی قبل ازدواج بیشتر رفتارای شوهرمو بالا پایین میکردم.اینکه کاملا ایده ال بود همچین هیولایی شده وای به اونیکه تو ثامزدی ام هیولاس

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😔😔

ناراحت نباش عروسیت کی هست 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹
یه تجدید نظری درموردش بکن پس.اگه خیلی دوسش داری که نمیتونی بگذری حتما برین پیش مشاور.بعد از ازدواج د ...

من شوهرم قبل عقد عالی بود بعد اون هر روز بدتر شد... ده بار مشاوره رفتیم اما گوش نمیکنه 😔😢

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

چقدرررررر پروئه؟؟ به اون چه ربطي داره اصلا؟ باباي شما پولشو ميده نظرش با اقاست؟ بهش بگو اگه بهت مرد ميگن خودت بخر😒😒 من موقع جهاز خريدن فقط به همسرم خبر ميدادم كه دارم ميرم فلان جا حتي نميگفتم امروز چي خريدم يا چي ها مونده😏 زن نباشي بري منت كشي، از الان واسه اينا وا بدي فردا كلي از جهازت ايراد ميگيره توام دهنت بسته ميمونه😐 مردم مرداي قديم شوهر من اصلا نميدونه بوفه چي هست چه برسه بخواد به وسايل توش فكر كنه

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
چقدرررررر پروئه؟؟ به اون چه ربطي داره اصلا؟ باباي شما پولشو ميده نظرش با اقاست؟ بهش بگو اگه بهت مرد ...

واقعا😔😔😢

بخدا نمیکشم دلم ازش پره دیگ دوسش ندارم اما اگ بیاد مجبورم بسازم ب خودشم گفتم

ببین یه چیزی بهت میگم من ازش نتیجه گرفتم

وقتی از شوهرت ناراحتی دلخوری تو خیلی آروم توضیح بده در کنار گفتن ناراحتی ات صفات خوب شوهرتم بگو

مثلا بگو من بابت نخریدن طلا از تو ناراحتم تو مرد خیلی مهربونی هستی و میدونم به فکر زندگی مونی ولی منم دلم میخواست فلان طلا رو داشته باشم.

یهویی نپر بهش و دعوا نکن

❤یا امام رضا(ع)❤به خودت سپردم غمی را که بی‌صدا قلبم را میخورد

الان که ازهم دورین وبیخبر بهتره نترس یکم دوری واجبه که هم تو هم شوهرت به رفتارتون فکر کنین مگه طلاق به همین اسونیه فقط کاش بدونی وسیله خوشبختی نمیاره جهاز همون هفته اولش برات جذابه بعدش فقط زحمت تمیز کاری داره همین 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹
اره منم دوسال عذاب وگریه ولی از وقتی اومدیم سر خونه زندگی خودمون همه چی بهتر شدخیلیییی بهتر 

خیلی از مشکلات تویه عقد بعد عروسی کلا گم میشن

الان داداشش اومد کارت اورد ک مهمونامونو دعوت کنیم اما دوس ندارم حتی کارتامو نگاه کنم مامان ازش گرفت گفت زنداداش کو مامانم گفت هست خونه اس هعییز کاش خودش میومد

من شوهرم قبل عقد عالی بود بعد اون هر روز بدتر شد... ده بار مشاوره رفتیم اما گوش نمیکنه 😔😢

هرمرحله که میری جلو میگی کاش تو مرحله قبل از این بازی میومدم بیرون...الان من یه بچه دارمو میگم کاش...

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

منم تو عقد ناراحت بودم شوهرم میخندید

ولی الان اینطوری نیست ناراحت بشم از دلم در میاره و دیگه نمیخنده

خیلی از مشکلات فقط مخصوص دوران عقده بعد عروسی از بین میرن

الان که ازهم دورین وبیخیر بهتره نترس یکم دوری واجبه که هم تو هم شوهرت به رفتارتون فکر کنین مگه طلاق ...

من اصلا فقط ی تخت میخوام ی مبل خوشگل این بیشعور میگه همش باید باشه

حیفم میاد مامانم خیلی وسایل خوشگل خرید واسم اما اون نظرمو نمیپرسه ی چیز قدیمی برمیداره ک ب جهازم نمیاد رنگش😔😔

2706