2410
2553
عنوان

ازدیشب ک دعوا کردیم....

1123 بازدید | 99 پست

ازدیشب تا الان فقط نیم ساعت خوابم برد خواب دیدم پدرشوهرم زنگ زده میگه بیا رفتم شوهرم داشت گریه میکرد میگفت ازپیشم نرو منم از خواب پریدم دیگه هرکارکردم قرص آرامبخش خوردم خوابم نبرد😢 میخوام بخوابم بالشم ناخود آگاه خیس میشه😔😔 سرم داره میترکه هعییی کسی راه چاره داره بیاد بگه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی عزیزم خودتو اذیت نکن شوهرت خیلی دوست داره باهم اشتی کنین

نمیخوام پیش قدم بشم اصلا😔 مامانمم میگه نمیزارم بیاد میگم باشه (نباید بهشون میگفت حالا حقشه دلسوزی بیجا میکنن) منم خطم خاموشه کاش زودتر پشیمون بشه😔 خیلی تنهام😢😢

2456
نمیخوام پیش قدم بشم اصلا😔 مامانمم میگه نمیزارم بیاد میگم باشه (نباید بهشون میگفت حالا حقشه دلسوزی ب ...

خخخ اخه چرا خطتو خاموش کردی شاید زنگ میزد بهت

خدایا راضیم به رضای تو  بعد دوسال بهم نی نی دادی و گرفتی   
2714

عزیزم تا اونجایی که من تاپیکاتو خوندم تو مقصر هستی و دعوا راه میندازی،صبرت کمه و سعی نمیکنی با آرامش حرفت رو بزنی،آخه آدم واسه سرویس خواب گریه میکنه؟یه تیکه چوب؟نگرفتی هم نگرفتی،بعدا سر فرصت بگرد پیدا کن،دیگه دعوا و برو نبینمت و تلفن شکستن داره؟مامانتم ایستاد نگات کرد؟شوهرت حق داره بر نگرده شما باید عذر خواهی کنی

خخخ اخه چرا خطتو خاموش کردی شاید زنگ میزد بهت

اعصابم خورد بود شکستمش نه اگ بخواد ب تلفن خونه هم میزنگه امروز بابام تلفن جدید خرید اما نزنگید

عزیزم تا اونجایی که من تاپیکاتو خوندم تو مقصر هستی و دعوا راه میندازی،صبرت کمه و سعی نمیکنی با آرامش ...

نه اصلا سر این نبود من میگم مثلا بوفه نمیخام میگه بخاطر این میگی ک مامانت ظرفاشو نخره میگم اتاق خودمو فرش بندازه اتاق بغلیمون قالیچه شیکتره دستبافت اما دعوا میکنه میگه فقط قالی حالا عب نداره دلم ازین میسوزه مامان بابام مث داداشم حتی بیشتر دوسش دارن اون اینجوری میکنه چرا ده بار گفتم بهش خجالت نمیکشه لج میکنه میگم بوفه نمیخام میگه منم نهار خوری نمیخرم خب دلم میشکنه دیگ😢😔

نغمه خانم راست میگه یکم کوتاه بیا

انقدر اذیتم میکنه شبو روز میگم خدایا نه میشه برم جلو نه میشه طلاق بگیرم چی میشه یهو بمیرم ب سرم زده خودکشی کنم

2706