2737
2739
عنوان

ازدیشب ک دعوا کردیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 99 پست
از اینکه قلم به قلم جهازو براش توضیح میدی خوشم نیومد.ما زنا چوب زبونمونو میخوریم.لابد تا بهش میرسی ه ...

اشتباه کردم اشتباه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از اینکه قلم به قلم جهازو براش توضیح میدی خوشم نیومد.ما زنا چوب زبونمونو میخوریم.لابد تا بهش میرسی ه ...

اه واقعا منم این اخلاق گندو دارم که همه چی رو میگم اصلا ذوق دارم برسم خونه همه رو تعریف کنم ولی اون چی هیچی نمیگه خیلی از اخلاقم بدم میاد 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹
2738
اه واقعا منم این اخلاق گندو دارم که همه چی رو میگم اصلا ذوق دارم برسم خونه همه رو تعریف کنم ولی اون ...

منم مثل تو دقیقا

بنظرم تا نرین زیر یه سقف اختلاف ها تموم نمیشه

من که عقدم هر لحظه اش مثل شب سیاه بود خدا از باعث و بانیش نگذره...

ولی حالا خیلی بهتره خییییییییلی،همه چی عالی نیست ولی قابل مقایسه ام نیست

الکی حرف جدایی نزن که عادی بشی یعنی چی طلاق مگه کشکه؟

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
بنظرم تا نرین زیر یه سقف اختلاف ها تموم نمیشه من که عقدم هر لحظه اش مثل شب سیاه بود خدا از باعث و ب ...

بخدا نمیکشم دلم ازش پره دیگ دوسش ندارم اما اگ بیاد مجبورم بسازم ب خودشم گفتم

نه اصلا سر این نبود من میگم مثلا بوفه نمیخام میگه بخاطر این میگی ک مامانت ظرفاشو نخره میگم اتاق خودم ...

خیلی خاله زنکه 

سرهرچیزی مشورت نکن کار. خودتو بکن جهیزیه ک به پسر. ربط نداره

بنظرم تا نرین زیر یه سقف اختلاف ها تموم نمیشه من که عقدم هر لحظه اش مثل شب سیاه بود خدا از باعث و ب ...

اره منم دوسال عذاب وگریه ولی از وقتی اومدیم سر خونه زندگی خودمون همه چی بهتر شدخیلیییی بهتر 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹

شوهر منو خانواده اش پر میکردن...

دوماهی یک هفته میدیدمش،اونم همش به دعوا

خانواده اش اصلا دعوتم نمیکردن خونه شون تویه هشت ماه عقد دوبار فقط رفتم

شوهرم صبح تا شب خونه ما بود

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
خیلی خاله زنکه  سرهرچیزی مشورت نکن کار. خودتو بکن جهیزیه ک به پسر. ربط نداره

خیلی ... بچه ننه و خاله زنک... بلش

2706