2737
2734
عنوان

ازدیشب ک دعوا کردیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 99 پست
نه اصلا سر این نبود من میگم مثلا بوفه نمیخام میگه بخاطر این میگی ک مامانت ظرفاشو نخره میگم اتاق خودم ...

شماهرچی بخرین برای زندگی خودتون میخرین چرا اینقدرخ ودتونو اذیت میکنین بنظرم میگه فلان چیز رو نمیخرم عکس العمل نشون نده با سیاست رفتار کن بگو باشه عزیزم اگه فکر میکنی لازم نیست نخر باور کن دوبار اینجور رفتار کنی درست میشه

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

واقعا😢😔😔

ماهم قهریم

تازه شوهرم گفت از همه بدم میاد حوصلتونم ندارم

میخوام برم مسافرت عروسی

گفت باهم حرف نزنیم تا برگردی گفتم بی انصاف مسافرتم کوفتم بشه 😔😔😔

بعد دعوای ما اصلا سر خودمون نیستا

خانواده تا مارو به اینجا کشوندن

کاش هیچوقت ازدواج نمیکردیم

❤️ Seni seviyorum 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهام قرار بزارین یه جا بشینین با محبت با هم حرف بزنین احساسیش کن من بخاطر وسیله خونه واقعا زندگیتونو تلخ میکنین اصلا ارزش داره...

فقط تو باید صبور باشی وسعی کنی نزاری کارتو نبه لج ولجبازی بیفته مشورتی باهم حرف بزنین مثلا راجع به مزایا بوفه ومعایبش حرف بزنینو...

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

2728
عزیزم تو خرید جهیزیه نباید اجازه دخالت میدادی الانم بوفه بگیر مگه چقدر هزینه پر کردنش میشه

اشتباه کردم هرجا رفتیم خرید گفتم اونم بیاد اشتباه عزیزم مامان من ظرفا بوفمو گرفته سه چهار ماه پیش چون میدونست گرون میشه همون موقع خرید ۲ تومن اما اون سرش نمیشه ک خریده میگه نخریده باید بخره

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
عزیزم تو خرید جهیزیه نباید اجازه دخالت میدادی الانم بوفه بگیر مگه چقدر هزینه پر کردنش میشه

دقیقا

من جهازمو خودمون خریدیم هیچ نظری هم از همسرم نپرسیدم والا خودمون پول میدیم نظر هم بپرسیم 

باهام قرار بزارین یه جا بشینین با محبت با هم حرف بزنین احساسیش کن من بخاطر وسیله خونه واقعا زندگیتون ...

اون فورا بحثو ب لجبازی میکشونه انقد از دستش ناراحتم تا با ی گل و ی جعبه نیاد نمیتونم ببخشمش

اشتباه کردم هرجا رفتیم خرید گفتم اونم بیاد اشتباه عزیزم مامان من ظرفا بوفمو گرفته سه چهار ماه پیش چو ...

خوب توهم مخالفت نمیکردی بوفه رو میگرفتی بعد از مدتی میگفتی جاگیره اله بله میفروختیش ولی اشتباه کردی نگرفتی چون زحمت خانوادت و هم به باد دادی

خدایا راضیم به رضای تو  بعد دوسال بهم نی نی دادی و گرفتی   
2740
دقیقا من جهازمو خودمون خریدیم هیچ نظری هم از همسرم نپرسیدم والا خودمون پول میدیم نظر هم بپرسیم  ...

حیف گفتم شوهرمه بزار بیاد حیف

از اینکه قلم به قلم جهازو براش توضیح میدی خوشم نیومد.ما زنا چوب زبونمونو میخوریم.لابد تا بهش میرسی هرچی تو خونه گفته شده رو گزارش میدی.من هروقت خونه بابامو واسه شوهرم توضیح میدم شبش به یقین دعواس

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
اون فورا بحثو ب لجبازی میکشونه انقد از دستش ناراحتم تا با ی گل و ی جعبه نیاد نمیتونم ببخشمش

ان شاا...میاد وآشتی میکنین ولی به عنوان خاهر بزرگتر بهت میگم ت وزندگی خیلی مسائل پیش میاد که زن باید مدیریت کنه مرد که کم نمیاره با خوش زبونی ومحبت کاریک ن دست از لجبازی برداره دوبار در مقابل حرفهاش بد موضع نگیری کم کم آروم میشه نمیگم حرفتو نزن به موقع وبه جا با کمال ارامش حرفتو بزن مطمئن باش خیلی تاثیر گذار تره

خوب توهم مخالفت نمیکردی بوفه رو میگرفتی بعد از مدتی میگفتی جاگیره اله بله میفروختیش ولی اشتباه کردی ...

من اصلا سرویس چوبمو نخریدم هنوز دست گذاشته رو یکی قدیمی گفتم پسند من نیست اگ میخوای خودت بخر و دعوا راه انداخت هرچی از اول عقدمون بود اورد جلو چشمم

حیف گفتم شوهرمه بزار بیاد حیف

خخخ عیب نداره فدای سرت از الان به بعد زندگیتو بساز ی جوری رفتار کن که هیچ نقطه ضعفی نداری مخصوصا مالی من مادرم کاسه سفالی داده بود 6 تا برای ابگوشت شوهرم انقدر غر زد اونم تقصیر خودم بود رو داده بودم بهش

خدایا راضیم به رضای تو  بعد دوسال بهم نی نی دادی و گرفتی   
ان شاا...میاد وآشتی میکنین ولی به عنوان خاهر بزرگتر بهت میگم ت وزندگی خیلی مسائل پیش میاد که زن باید ...

همه راه هارو رفتم حتی تو بغلش ک بودم گفتم بهش گفت ب تو ربطی نداره و دعوام کرد منم پشتمو کردم گریه کردم گفت انقد گریه کن تا بمیری منم صبح پاشدم اومدم خونمون انگار دیروز اونم دیشب اومد دعوا

خخخ عیب نداره فدای سرت از الان به بعد زندگیتو بساز ی جوری رفتار کن که هیچ نقطه ضعفی نداری مخصوصا مال ...

هعییی دیگ زندگیی نمونده ک بسازم

2706