2752
2734
عنوان

آخرین پیامی که دادی همسرت ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5257 بازدید | 168 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیام پیام دادم برام توت فرنگی و موز بخر خونه رو هم تمیز کن تا بیام 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
هرچند وقت یه بار اینطوری میشه 🫤 سبزه منم . البته منم هر چند وقت یه بار همین مدلی میشم

اخی عزیزم معلومه ناراحته از یه چیزی

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

تا بچه خوابه یه پفک سر راه بخر بیار زود بخوریم  

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
پیام داده  قربونت برم  غذا درست نکنی خودم میگیرم  البته هنوز شوهر ندارم تو ذهن ...

مال منم گفت بپوش بریم فونیکی fXه رو بخریم . لباست با چمات هارمونی داشته باشه  

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱

من:  عزیزم بابا بهتره؟

همسر:  خوبه شکرخدا آوردیمش بخش الان مامانو فرستادم خودم پیششم تو رفتی خونه بابات؟

من: آرع دارم حاضر میشم حسامم اینجاست باهاش میرم سلام برسون به بابات

همسر:  فدات شم❤   به حسام خره بگو بیاد بیمارستان ...😂

پدرشوهرم بیمارستان بود شوهرمم همراهش بود حسامم برادرمه😂

جانَم وَصلِ بِه جانَت...❤ متعهد به جانم💍 مهردادم💜
2706