2733
2734
عنوان

آخرین پیامی که دادی همسرت ؟

5248 بازدید | 168 پست

خودم :

اون: غذا خوردی 

+اره چورنگی رفتم(اره یکم خوردم) تو چی!؟

– ها خوردم ،خوندی تموم شد !؟

+نه هنوز خیلی مونده عصر میایی اسپرسو برام بگیر تموم کردیم خونه 

–اوکی 

+وان تو تری فور تشکر تشکر 

😂😂🗿

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم چرا ولی بنظرم خیلی قشنگ بود چتتون با اینکه جمله عاشقانه ای چیزی هم توش نیست  

بمونید برا هم عزیزم  

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

اون:خوشگلم  رسیدم 

من:خداروشکر خدابهمرات امار حقوق و صنوات اسفندرو بگیر ببین فردامیدن؟کرایه رو ندادم روم نمیشه صابخونه رو ببینم

اون:خیالت راحت فردا حتما حقوقارو میدن صنواتم شاید اخرای خرداد نگران نباش مامانی نی نیمون غصه میخوره  

این واسه دیشب بود اخه همسرم شبکاره

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
پیام داده  قربونت برم  غذا درست نکنی خودم میگیرم  البته هنوز شوهر ندارم تو ذهن ...

واییی 😂😂😂

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
سلام عزیزم چطوری؟  لطفا پنیر و خامه وماست و کره و آرد سفید و شکر و نوشابه بیار و قابلمه ممنو ...

قشنگ ترین مکالمه 🤣

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z
نمیدونم چرا ولی بنظرم خیلی قشنگ بود چتتون با اینکه جمله عاشقانه ای چیزی هم توش نیست     ب ...

مرسی ممنون😍😍😍❤️

همش فحشه😂

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲
2706