2733
2739

خانوما من تو یکی از شهرستان های خیلی کوچیک و کم امکانات لرستان زندگی میکنم ، یعنی واقعا انگار یک روستاست که فقط جمعیتش بالا رفته ، ی پارک درست حسابی نداره ، اکثر خانوم ها میرن شهر دیگه زایمان میکنن چون بی تجربه ترین دکتر هارو میارن شهر ما ... 

بازار کار خیلی کمه و بیشتر پسر ها برا کار میرن شهر بزرگ 

همه همو میشناسن و سرشون تو زندگی همه 

همش باید حواست باشه مردم چی میگن راجبت

خودت هم برات مهم نباشه قطعا خانوادت براشون حرف مردم مهمه چون همه اشنان...

این از معایبش ، فایدش اینه آب و هواش خوبه 

یعنی دودی نیست ترافیک نداره 

ولی خب سرد و خشکه ... 

لباس و اجناس گرونه و تنوع کم ... 

ما اکثر اوقات میریم شهر دیگه خیلی ارزون تر خرید میکنیم ..

حالا ادامش رو میگن الان از قبل تایپ کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا من با ی آقایی تو شهر خودمون آشنا شدم خودم ۲۰ سالمه و اون ۲۷ ( اینجا دختر ها زیر ۲۳-۲۴ شوهر میکنن و دختر بشه ۲۶-۲۷ ازدواج نکنه میگن موند خونه ترشید !!! ) 

این آقا رو شناختم فهمیدم شغل آزاد داره تو تهران و گفت اگه بازار خوب باشه از در آمدش راضیه و فعلا تو ظفر تهران خونه اجاره کرده و اونجا زندگی می‌کنه ...

از روز اول گفت قصدش ازدواجه و گفت دوست دارم با دختر همشهریم ازدواج کنم که فرهنگ هامون بهم بخوره 

حدود یک ساله حرف می‌زنیم و مامان من و مامان اون در جریانن... تو این یکسال خیلی بهش علاقه مند شدم و اونم همینطور ، بیشتر معیار های منو داره و به شدت مرد خوبیه ، کاری متعهد محترم مهربونه وفادار با شخصیت دست و دل باز ، اهل دود ، ش.راب و رفیق بازی هم اصلا نیست از اینا که میگه پوششت و سرکار رفتنت به خودت مربوطه، آشپزی بلده خانوادش در حد خانواده خودمن از نظر ظاهری هم خیلی برام جذابه و دوسش دارم ...

خلاصه بیشتر معیار هامو داره و خیلی تفاهم داریم

حدود یک ساله حرف می‌زنیم و مامان من و مامان اون در جریانن... تو این یکسال خیلی بهش علاقه مند شدم و اونم همینطور ، بیشتر معیار های منو داره و به شدت مرد خوبیه ، کاری متعهد محترم مهربونه وفادار با شخصیت دست و دل باز ، اهل دود ، ش.راب و رفیق بازی هم اصلا نیست  از اینا که میگه پوششت و سرکار رفتنت به خودت مربوطه، آشپزی بلده خانوادش در حد خانواده خودمن از نظر ظاهری هم خیلی برام جذابه و دوسش دارم ...

خلاصه بیشتر معیار هامو داره و خیلی تفاهم داریم

2740

قصدش هست که امسال بیاد خواستگاریم و من این روز ها خیلی فکرم درگیره اینه که من اگه باهاش ازدواج کنم باید برم شهر بزرگ اونم تهران ! با خودم میگم یعنی قراره چطور باشه ؟ از طرفی دوست دارم برم اونجا و پیش عشقم باشم در آمد اون خوبه و منم میرم سرکار و زندگیمون رو می‌سازیم ... چون واقعا آدم و پسر خوب و سالم این روزا کم گیر میاد ، از طرفی هم میگم باید از خانوادم دور شم.. هرچند من زیاد وابسته نیستم به خانواده ولی بابام همیشه میگه هیجا شهر خودمون نمیشه و نمی‌دونم به چی اینجا علاقه داره ! 

خب بابام اینجا کارو خونه و ماشین زندگیش داره بایدم بمونه اینجا ... ولی ی پسر جوون تو این شرایط اقتصادی و بیکاری براش بهتره بره شهر بزرگ ! 

عشقمم خیلی تهران رو دوست داره و تا از تهران خارج میشه دوست داره برگرده تهران ... 

حالا با این تفاسیر چکار کنم ؟ خیلی گیجم 😔 

ی جورایی انگار میترسم تهران زندگی منم چون برام جدیده 

از طرفی نمیتونم بیخیال پسره بشم خیلییییییی مناسبه منه 

2706