2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014953 بازدید | 355184 پست
عزیزم من اوابوست خوردم واسه کیفیت تخمک خوبه ؟؟

ماهور جون اوابوست براي كيفيت خيلي خوبه 

فقط ما كه تو مرحله تخمك كشي بوديم بهمون فرتيل سي با كيوتين ١٠ميدادن كه تخمكامون با كيفيت باشه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خب ٤ماه كه خيلي زوده عزيزم  نه شايد اون موقع تعداد و حجم رو كمتر نشون ميداد  ويتامين e/c ...

معذرت میخوام میشه برا آزمایش اسپرم نمونه اول روی پوست ریخته بشه بعد بریزه تو ظرف

آخه تو راهنمای آزمایش نوشته بود باید کاملا مصنوعی باشه باهزارجورالتماس آزمایش دادچون نوشته بود استمنابگذریم متاسفانه انجام داد.

الان اگه راضیش کنم میشه بدون دخول حلال نمونه بگیریم ولی از روی پوست برداره؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیانا جان من یه مدت شمارو با لیانای باردارمون اشتباه گرفتم. عزیزم می تونم بپرسم دلیل ای وی اف شما چ ...

خواهش ميكنم گلم 

نه اصلا جنسيت واسم مهم نيست 

به خاطر مشكل همسرم مورفولوژي نرمالش فقط دورصد هست ولي بقيه فاكتورا خوبن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
حوالی روزهای تخمکگذاری استفاده کن ،مثلا اگر طبق سونو تخمک شما ۱۸ سیکل آزاد بشه ،شما از دو روز قبلش ب ...

عزیزم من ۱۳سیکلم انروز رفتن سونو فولیکولام ریز بودم دکترم گفت ۴۸ساعت بعد بمدت سه روز اقدام کنم.ولی گفت اگه تخمک ازادشدکه لقاح میشه اگه نه هم میفته ماه بعد و دوباره رژیم ادامه بدم.تازه مگه میشه سه روز پشت هم اقدام؟!ازبدشانسی اخرهفته هم قمر در عقرب با اینکه پرسیدم از احکام انلاین گفتن برا بچه دارشدن اشکالی نداره باز میترسم

2742
ان شااالهکه همه چی عاالی پیش بره و همین ماه مامان میشی عزیزم.دعاگوتم اگه لایق باشم😚

قربونت بشم 

آمين 💋💋

ماهور عزیز درچه حالی ؟

فدای شما ،ای خواهر حال روحیممم تعریفی نداره استرس دارم ولی توکلم به خداست ...انشالله اقدام این سری بگیره تموم شه این فکرو خیالاتم

..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

میبینم شما آزمایش اسپرم میدید وسوسه میشم منم شوهرم وراضی کنم ببینم اون توچه خبره😁ولی بعدش میگم بی خیال اگه کم نشون بده استرسش تا چندسال دیگه بخوام اقدام کنم من ومیکشه😅حالا همون زمان هم قرص های تقویتی که اینجا گذاشتید رو میگیرم بهش میدم که اگه کم هم هست چیزی جبران بشه ماشاءالله خودمون دکتریم نیاز به ازمایش نیس😂😂😂

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
میبینم شما آزمایش اسپرم میدید وسوسه میشم منم شوهرم وراضی کنم ببینم اون توچه خبره😁ولی بعدش میگم بی خ ...

واقعا راضی کردن شوهرا برا آزمایش از هفت خان رستم سختتره

2738
معذرت میخوام میشه برا آزمایش اسپرم نمونه اول روی پوست ریخته بشه بعد بریزه تو ظرف آخه تو راهنمای آزم ...

عزيزم بايد بدون هيچ مواد بيحسي يا ژل لوبريكانت و اين جور چيزا باشه 

ميتونيد رابطه بدون دخول داشته باشيد و در مرحله انزال داخل ظرف آزمايشگاه بريزين  ولي روي پوست بريزين كه عفونت رو نشون ميده و اينكه جواب آزمايش اشتباه ميشه 

ببخشید به من گفتن ازآخرین انزال شوهرم تا یک هفته برا آزمایش وقت داره ماهم طبق این حرف روز ۵ام آزمایش ...

معلوم فرق میکنه دیگه ..هر روز ۱۰ الی ۱۵ ملیون اسپرم اصاف میشه ۲ روز میشه ۳۰ ملیون اضاف تحرک هم کمتر میشه...البته ۲ روز ازمایش دادن طبیعی نبود که شوهر من انجام دادداصلش ۳ تا ۴ روزه

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزيزم بايد بدون هيچ مواد بيحسي يا ژل لوبريكانت و اين جور چيزا باشه  ميتونيد رابطه بدون دخول دا ...

نمیدونم والا میگه نمیشه منم که مرد نبودم که بدونم نمیشه یعنی چی.

میگه تالحظه خروج منی باید اون رگ پایینش مالیده بشه اگه خودش این کاررو کنه که همون استمنا میشه.

که کلا میگه بمیرم دیگه انجام نمیدم.😔

سلام عزیزم،ممنون میشم به منم کمک کنی،چون همسر منم مثل همسر شما توی تعداد اسپرم مشکل داره تقریبا ۵۰ ...

راستش شوهر من به کلومیفن حساسیت داست وقتی میخورد گر میگرفت عصبی میشد با دارو گیاهی خبلی کم تعقیر کرد مولتی ویتامین ۶ ماه بهش دادم تا به مرور بهتر شد .میوه و سبزیجات و زباد کردم گوشت قرمز فقط بره اونم کمتر گردم چون کلسترول و قند شدیدا روی اسپرم تاثیر داره...زنجبیل و زعفرون تو چایی بهش بده خیلی خوبه.. ویتامین هم زینک پلاس ..سلنیوم ..کیوتن ..ویتامین ای.. امپول ب کمپلکس ..ب ۱۲ .

خواهش ميكنم گلم  نه اصلا جنسيت واسم مهم نيست  به خاطر مشكل همسرم مورفولوژي نرمالش فقط دو ...

خوب خداروشکر که بقیه  فاکتور ها خوبه حسم میگه انتقالت با موفقیت انجام میشه ومطمئنم که میشه به لطف وکمک خدا.فقط یادت باشه خواهرم بعدانتقال نشاسته وسیب زمینی وماکارونی بخور تا جای نی نیت خوب سفت ومحکم بشه از کارهای سنگین هم پرهیز کن بیشتر استراحت کن میدونم اینارو دکترمیگه ها ولی خوب دیگه دلم طاقت نمیاره نگم .انشاءالله همین ماه عکس بی بی چک مثبت دوخط پر رنگ رو برامون میزاری وماهم ذوقش رو میکنیم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نمیدونم والا میگه نمیشه منم که مرد نبودم که بدونم نمیشه یعنی چی. میگه تالحظه خروج منی باید اون رگ پ ...

راستش شوهر منم تا حالا خونه انجام نداده به خاطر دخترم که بزرگه روز ها خونه س..خودمم واقعا بدم میاد😷😷

راستش شوهر منم تا حالا خونه انجام نداده به خاطر دخترم که بزرگه روز ها خونه س..خودمم واقعا بدم میاد😷 ...

ممنون که جواب سوالم رو دادی.

متاسفانه ما آدما خیلی جاها مجبور به کارهایی میشیم که اصلا دوست نداریم.

خدا هیچ کس رو تو شرایط سخت نذاره

2706