2733
2734
عنوان

متاهلا ،نصیحت کنید مجردا رو

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 34 پست
نمیدونم واقعا . شاید برات پیش نیونده ببینی .  حتی من آدمهایی میشناسم هیچ تلاشی برای به دست آو ...

عجیبه تو این دوره زمونه این حرفا! ی مورد اینجوری دیدی دو مورد اینجوری دیدی 100000تا مورد هست طرف دذس خونده تلاش کرده رسیده به ی شغلی

1000000تا مورد هست طرف معاشرت کرده یا تنقیق کرده فهمیده یارو معتاده دست بزن داره قبلا زن داشته خسیسه دخترباز بوده و...

مثل این میمونه ک بگی چون ما شانس نداشتیم بابامون پولدار شه پس هیچوقت نمیتونیم پولدار شیم 

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
بچها ازدولج در چه سنی بنظرتون درسته اگر به عقب برگردید؟؟

من اگر به عقب برگردم بین سن ۲۰-۲۵ ازدواج میکردم 

تا سی سالگی به بهانه درس و... ازدواج نکردم اما الان که ازدواج کردم میگم کاش زودتر بود

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نصیحت اصلی اینه که اگر پدر و مادر طرف مقابل مخالف بودن ب هیچ عنوان اصرار به ازدواج نکنید 

اگر بابای خودتون مخالف بود به هیچ عنوان با اصرار رضایت پدر رو نگیرید 

تو محردی مشاوره برید و مشکلات اخلاقی خودتون رو برطرف کنید چون تو زندگی مشترک حسابی زمین‌گیر میکنه.

۱۰۰ در ۱۰۰ عشقتون رو نشون ندید

2731