2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016445 بازدید | 355185 پست
بچه هامن دیروزتاحالاخیلی دلم گرفته.چیکارکنم😔😔😔 حس میکنم شوهرم اصلادرکم نمیکنه وتنهام

قربونت مردها تا بچه دنیا نیاد نمفهمن واقعا بچه هست منم رو دخترم ویارم وحشتناک بود .گلاب ب روت همین که بالا می اوردم میگفت خوب شام چی داریم؟؟؟ی ویار داری دیگه هیچ کس بچه نداره گشنمه...الان میگه من خیلی احمق بودم نمیدونستم ی جواهری تو شکمت بود اصلا حسی ب بچه نداشتم تجربه اول زیاد خوب نبود

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم اومد خداروشکر بچه ش خوب بوده اونقدهول بوده ک جنسیت رونپرسیده عکس سونوشم گذاشت😍😍😍😍😍😍

ای جاااانم...خدارو شکر....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
اره فدات اومدم دیگه باور کردم دارم مامان میشم 😅😍 خداروشکر خوب بود بنظر هنوز پیش دکترم نبردم ولی سو ...

خدارو هزار بار شکر....مبارکت باشه عزیزم...الهی سالمو سلامت بیاد تو بغلت....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2731

ببخشید من جواب دادم....تعداد اسپرم ۲۶ ملیون  زمان مایع شدنش ۳۰ دقیق که خیلی خوبه تحرک اسپرم ۵۰ درصد  جمع گرید و آ و ب ۳۰ که کمه باید ۵۰ باشه...مورفولوژی ۲ درصد کمه عفونت هم نداره...کلا یکم ضعیفه زیر نطر دکتر دارو بخوره .الکارنتین و مکمل تقویتی

الهم صل علی محمد و ال محمد
قربونت مردها تا بچه دنیا نیاد نمفهمن واقعا بچه هست منم رو دخترم ویارم وحشتناک بود .گلاب ب روت همین ک ...

اره درس میگی خودمم بخاطربارداری ودوری ازخونه روحیاتم حساس شده عزیزم

2.3    

وااااای گلدونه جان خیلی پایینه

دکتر کومار قبل اقدام یه امپول دی به زن و مرد تجویز میکنه

حتما فردا بخر مصرف کن 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببخشید من جواب دادم....تعداد اسپرم ۲۶ ملیون  زمان مایع شدنش ۳۰ دقیق که خیلی خوبه تحرک اسپرم ۵۰ ...

سلام عزیز دلم خوبین....من اصلا وقت نکردم باشما احوالپرسی کنم خوش اومدین خانم گل

منم اقدامم ۱۰ دی بود و پریودم ۲۶ آذر پریود شما کی بود؟؟

منم مثل شمام که آخرین پریم ۲۵ آذر بوده و تو همه سونوهایی که تا الان انجام دادم تاریخ زایمانمو ۲۹ شهریور زده ولی سونو آخریم که ۲۸ هفتگی بود جنین بریچ بود که با توجه به اون نمیدونم تاریخ زایمان سزارین کی هستش!!!!؟

سونوی بعدیم ۳۶ هفتگی یعنی ۲ شهریوره که تاریخ دقیق زایمانمو دکترم بر اساس موقعیت جنین مشخص میکنه

وااااای گلدونه جان خیلی پایینه دکتر کومار قبل اقدام یه امپول دی به زن و مرد تجویز میکنه حتما فر ...

دارم هفته ای یدونه قرص 50هزار میخورم

بعضیا میگن همزمان با اقدام آمپولش مضره ترسیدم استفاده کنم! 

دکتر کومار چرا روی ویتامین دی حساسن؟

ببخشید من جواب دادم....تعداد اسپرم ۲۶ ملیون  زمان مایع شدنش ۳۰ دقیق که خیلی خوبه تحرک اسپرم ۵۰ ...

سلام عزیزم،ممنون میشم به منم کمک کنی،چون همسر منم مثل همسر شما توی تعداد اسپرم مشکل داره

تقریبا ۵۰ روزه همسرم داره قرص کلومفین،ال کارتین،سلن پلاس مصرف میکنه

چند روز پیش آزمایش داد، قبلا خیلی افتضاح بوده،همه چی در حد صفر ولی الان خداروشکر همه چی رشد کرده ولی تعدادش بازم پایینه

قرص چی بگیرم براش به نظرت؟؟؟

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
دارم هفته ای یدونه قرص 50هزار میخورم بعضیا میگن همزمان با اقدام آمپولش مضره ترسیدم استفاده کنم!&nbs ...

ببین واسه من ۱۷ بود دکترم دوتا امپول داد همزمان با قرص

گفت امپول ذخیره میکنه برای یکسال برعکس تمام مکمل ها که امپول سریع جذب میشه

نمیدونم حساسیت کومار رو ولی میدونم ویتامین دی واقعا اهمیت داره مخصوصا برای زن واسه همین تو رژیم مغز تخمه افتاب گردان هست

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام عزیزمممم...تو خوبی؟پسر گلت خوبه؟ اره من از ۵ماهگی غذا دادم..البته تا یکماه فقط حریره و سرلاک د ...

ممنونم عزیزم خوبیم،پنج ماه و ده‌ روزشه! دکتر گفت شروع کنی؟

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
2706