2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوست دارم زندگیم بره رو دور تند و بگذره زود 

این قسمت از زندگیم خیلی ساکته

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731

این زندگی نیست که الان خودمون داریم. مثل...  چی باید جون بکنی کار کنی تا زیر قسط  و بدهی نباشی.   از بس کار میکنیم هزارتا مریضی از فکرو خیال سرمون اومده. بخدا قبر گرون شده ادم هنوز زنده اس ولی فکر مردنش هم داغونش میکنه

از شرایطم اصلا راضی نیستم، ولی هیچکدوم.

خیلی زیاد به آینده امیدوارم، می‌دونم که این روزها هم می‌گذرن

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

کاش میشد زندگی کرد نه فقط زنده باشیم 

کاش میشد باز هم خنده رو لب همه بیاد

کاش میشد دنیا رو از بدی پاک میکرد 

کاش میشد همه مردم یه غذایی تو سفره هاشون می‌بود 

کاش میشد پدرامون بخاطر بی پولی شرمنده نمیشدن 

هعی 💔

یعنی چی ساکته؟ دوست داشتی چطور میبود؟

حوصلم سر میره دلم میخواد روزای خوب منم برسه 

خسته شدم از این وضعیت 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
چ وضعیتی؟ مجردی؟

ن بابا ۱۲ ساله ازدواج کردم 

خب پس میخای طلاق بگیری 

😂🤦🏼‍♀️

ن میخوام بچه دار شم

مشکل ناباروری داریم 

2706