2733
2734

از 100شروع کردی؟؟ 

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دیشب یهو یه دونه صد خوردم

سر خود؟؟ 

داغون میکنه آدمو

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2731

من میخوردم حالت تهوع و اینا میگرفتم نخوردم 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
با دوز چند شروع کردین ؟  دکتر براتون قطعش کرد ؟

اره یادم نمیاد کلا بهم نمیساخت نخوردم کلا قرص نمیخورم 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
اره آخه دیشب خوابم نمی‌برد.... خوردم خوابمو تنظیم کنم چون وقتی میخورم به شدت خوابم میگیره 🥺 دیگه نم ...

آخه این اصلا قرص خواب نیست من با دوز 25شروع کردم برا اضطرابم بعد 50 بعد 100

قطعش هم چند ماه طول کشید

اره آخه دیشب خوابم نمی‌برد.... خوردم خوابمو تنظیم کنم چون وقتی میخورم به شدت خوابم میگیره 🥺 دیگه نم ...

اگه میخوای خوابتو تنظیم کنی ملاتونین بخور

بدون نسخه هسن. ضرری هم نداره

از این دارو های اعصاب  اونم با دوز زیاد سرخود نخور

آخه این اصلا قرص خواب نیست من با دوز 25شروع کردم برا اضطرابم بعد 50 بعد 100 قطعش هم چند ماه طول کشی ...

اره مال خواب نیست ولی منو خیلی خوابالو میکنه :)

من نمیدونستم دوز ۲۵ هم داریم .... پس من سر خود یهو با دوز بالا شروع کردم و برا همین ب هم ریختم .... 

مرسی عزیزم 🙃♥︎

the most important decision in❣️
اره مال خواب نیست ولی منو خیلی خوابالو میکنه :) من نمیدونستم دوز ۲۵ هم داریم .... پس من سر خود یهو ...

25که نداریم نصف 50میخوردم. 

اصلا این کارو نکن دوشتم مصرف میکرد سر خود قطعش کرد دو هفته تو خونه بستری شد خیلی حالش بد بود

ملاتونین چیه ؟😍 عوارض نداره یعنی ؟ 

ملاتونین همون هورمون خوابه که به صورت طبیعی تو بدن هست

وقتی بخوری نیم ساعت بعدش خوابت میگیره

اثرش هم تا ۴ ساعت بعد از بدنت میره یعنی صبح که بیدار میشی دیگه خواب آلود نیستی

بدون نسخه هم میدن.