2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016469 بازدید | 355185 پست
سلام ابی جون .خدااارو شکر عزیزم😍😍بهت تبریک میگم خیییلی خوشحاال شدم واست.ان شااله که نی نی جان همیی ...

سلام نرگس خانم..من چون خواننده خاموش بودم..شما ردگو قشنگ یادمه خیلی خوشحال شدم پارسال حامله شدین ولی ابان ماه بود فکر کنم متاسفانه سقط شد همش نگاه میکردم ببینم تیکر بارداری کی میزنید خیلی خوشحال شدم نی نی دار شدین خدا رو شکر انشالله سالم بغلش کنی

الهم صل علی محمد و ال محمد
فداي شما  شما هم منو دعا كن سه شنبه انتقال دارم خدا كمكم كنه منم مامان بشم 🤲🏻🌺🌺🌺

لیانای عزیزم ممنون که حوصله به خرج دادی .

امیدوارم بهترین اتفاق های زندگیت هرچه زودتر نصیبت بشه.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنون که جواب سوالم رو دادی. متاسفانه ما آدما خیلی جاها مجبور به کارهایی میشیم که اصلا دوست نداریم. ...

اره واقعا ....خودشم هر دفعه میگه بار اخر دیگه ازمایش نمیدم  خیییلی بدش میاد ولی دوباره زود راضی ش میکنم😁

اره واقعا ....خودشم هر دفعه میگه بار اخر دیگه ازمایش نمیدم  خیییلی بدش میاد ولی دوباره زود راضی ...

بنظرشما تحرک اسپرم روز سوم بیشتر از روز پنجمه؟یاکمتره؟

2731
اره واقعا ....خودشم هر دفعه میگه بار اخر دیگه ازمایش نمیدم  خیییلی بدش میاد ولی دوباره زود راضی ...

من همیشه گفتم مردها موجودات خیلی بیچاره و مظلومی هستن دلم براشون میسوزه

سلام نرگس خانم..من چون خواننده خاموش بودم..شما ردگو قشنگ یادمه خیلی خوشحال شدم پارسال حامله شدین ولی ...

سلام عزیزم .ممنون .درسته ابان ماه سال پیش بود که اون اتفاق افتاد  ولی خدارو شکر که الان خدا جاشو برام پرکرده.شماهم اقدامی هستی؟

عزیزم حتمااا واسم دعا کن .۳۰ ام انومالی دارم  دعا کن نی نی سالم و سلامت  باشه و به ارزوم برسم ان شااله

من همیشه گفتم مردها موجودات خیلی بیچاره و مظلومی هستن دلم براشون میسوزه

خیییلی بچه دوست داره عاشق بچه س میگه فقط ی بچه لرگگبرام بیار..وقتی پریود میشم تا ۲ روز نمیگم اینقد ک ناراحت میشه...من خودمم وزن اضاف کردم یکم هورمون هام بهم خورد ولی مشکل خاصی ندارم نمیدونم چرا نمیشه 

فدای شما ،ای خواهر حال روحیممم تعریفی نداره استرس دارم ولی توکلم به خداست ...انشالله اقدام این سری ب ...

خدانکنه عزیزدلم .صد درصد مطمئن باش که اقدام این سری نتیجه بخشه وخدا کمکت میکنه انشاءالله این ماه عکس بی بی چک دوخط پررنگت رو برامون میزاری وماروهم دلشاد میکنی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.فقط خواهرم استرس وناراحتی  وافسردگی رو ازخودت دورکن به چیزهای خوب فکرکن رویا بساز تا جزبشون کنی به هرچیزی فکرکنی همون اتفاق میوفته امیدوارم همه ی اتفاق های خوب زندگیت رو مثبت شدن بی بی سنو قلب سنوجنسیت گل پسری وزایمان خوب همه  وهمه رو مثل یک آهن ربا جذب کنی وخدا کمکت کنه  وبه همشون برسی الهی آمین یارب العالمین😘🙏❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عزیزم .ممنون .درسته ابان ماه سال پیش بود که اون اتفاق افتاد  ولی خدارو شکر که الان خدا جاش ...

انشالله باور کن همیشه به یادت بودم خیییلی ناراحت شدم وقتی سقط شد همش دعا میکردم ک خدا بهش بچه بده مخصوصا وقتی گفتی بچم  باید تیر به دنیا می امد خیلی ناراحت شدم...الان اینقد خوشحالم ک نی نی امده انگار خودم باردارم....همیشه دعات میکنم عزیزم

واقعا راضی کردن شوهرا برا آزمایش از هفت خان رستم سختتره

دقیقا 😁

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706