2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016005 بازدید | 355185 پست
نه لیانا جان .ان شااله۳۰ام انومالی دارم

انشاالله جنسيت دلخواهت باشه و سالم بغلش كني 🤲🏻❤️🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
گلم آزمايشش كه خيلي خوبه هم از نظر حجم و تعداد و تحرك و مورفولوژي  چند وقته اقدامين ؟

۴ماهه.

بنظرت اگه روز سوم آزمایش میداد ممکن بود فاکتوراش بد باشن؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2731
عزيزم جواب آزمايش همسرت خيلي خوبه مورفولوژي خدارو شكر ٥درصد تعداد هم عاليه و تحرك هم عاليه ٧٠درصد&nb ...

عزیزم من اوابوست خوردم واسه کیفیت تخمک خوبه ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
۴ماهه. بنظرت اگه روز سوم آزمایش میداد ممکن بود فاکتوراش بد باشن؟

خب ٤ماه كه خيلي زوده عزيزم 

نه شايد اون موقع تعداد و حجم رو كمتر نشون ميداد 

ويتامين e/c سلن پلاس ويتامين bتهيه كن خودت هم بخور 

وهمسرت پياده روي نوشيدن آب هم خيلي تاثير داره 

انشالا زود زود مامان ميشي🥰 

استرس هم از خودت دور كن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
انشاالله جنسيت دلخواهت باشه و سالم بغلش كني 🤲🏻❤️🤲🏻

لیانا جان من یه مدت شمارو با لیانای باردارمون اشتباه گرفتم.

عزیزم می تونم بپرسم دلیل ای وی اف شما چیه؟تعیین جنسیت یا مشکل درباروری؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
مرسی لیانای عزیز.واااقعااا محتاج دعای تک تکتونم.

فداي شما 

شما هم منو دعا كن سه شنبه انتقال دارم خدا كمكم كنه منم مامان بشم 🤲🏻🌺🌺🌺

سلام ماهور جان خوبی عزیزم

سلام عشقم ممنونم شکر ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام عشقم ممنونم شکر ...

ماهور عزیز درچه حالی ؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خانمای عزیز من کیت مدیکور خریدم از کی بذارم بنظرتون و چجوریه روش استفاده اش.من دوره هام منظمه ولی از ...

حوالی روزهای تخمکگذاری استفاده کن ،مثلا اگر طبق سونو تخمک شما ۱۸ سیکل آزاد بشه ،شما از دو روز قبلش باید کیت بزاری،هر روزی که دو خط کاملا همرنگ شد یا خط پایینی پررنگتر از خط بالایی شد طی ۲۴ ساعت آینده ،تخمک آزاد خواهد شد

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706