2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015362 بازدید | 355184 پست
عشقي تو اخه😍♥️ من بدنم گر ميگرفت ولي پوست شكمم سرد بود 

فدااتم عزیییزم😍😍😍

والا حالا گر گرفتگی نه ولی بیشتر مواقع احساس میکنم از داخل شکمم گرمه ولی پوستش اکثر مواقع سرده😓

من که قبل بارداریم و تو دوره ی بارداری تا الان تقریبا اکثر مواقع شکمم سرد بود و هست خیلی کم گرمه

منم دقیقاا همینم و یه کم این موضوع ناامیدم میکرد😓تو عشششششق منیااااا😍😍خدا انگار منو  واسه اینکه همیییشه  تو ناامیدترین شرایط ممکن  امیدوار بمونم با تو اشنا کرده هااا😍😍😍  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یاامام رضا ع چشم حتما 💜

باران عزیزم چله امروز را به نیت شما و مامان ستایش جون خوندم الهی که به حق این وقت و ساعت به هر ارزویی دارید برسید انشالله 💓💓

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
فدااتم عزیییزم😍😍😍 والا حالا گر گرفتگی نه ولی بیشتر مواقع احساس میکنم از داخل شکمم گرمه ولی پوستش ...

منم گر گرفتگی داشتم و دارم ناحیه رحمم هم گرم بود ولی الان دوباره با پیام تو دستم گذاشتم دیدم معمولیه با اینکه این روزا واقعا شر شر عرق میریزم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
نه عزيزم من اصلا استراحت نيستم همه كارامم خودم انجام ميدم تحركم فوق العاده زياده  من يه جا بش ...

منم همینطور تا ساعت ۳ سرکارم و انواع جشنواره ها و مسابقات برگزار میکنم البته با همکارم میریم که بهش یاد بدم خدا بخواد از شهریور دیگه نمیرم اگه موافقت کنن

و بعد از ظهرا هم که جای خودش داره

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2740

بچه ها اگر خداي ناكرده فوليكول ازاد نشه و كيست بشه و پري تاخير داشته باشه بعد از موعد پري بشه تخمدان درد داره؟؟ يا كيست هيچ علامتي نداره؟؟ من يه بار درد تخمدان داشتم رفتم سونو كيست دو ميلي متري ساده بود ولي خب درد داشت وقتي برطرف شد درد هم از بين رفت، حالا ميگم اگر خداي ناكرده فولي كيست شده باشه بايد يه علامتي مثلا درد داشته باشه ديگه، نه؟

...
بچه ها اگر خداي ناكرده فوليكول ازاد نشه و كيست بشه و پري تاخير داشته باشه بعد از موعد پري بشه تخمدان ...

محیا جان من تجربه کیست نداشتم تا حالا اما این ماه پریودم عقب افتاد ودرد تخمدان شدید داشتم هم سمت راست هم چپ ولی باردارهم نیستم یعنی بی بی نزدم ولی از روش جلوگیریم مطمئنم .حالا فکرت رو کیست نبر انشاءالله بارداری عزیزدلم😘❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
داشتم پستهای قبلی میخوندم رسیدم اینجا خوندم خوشحال شدم خدا کنه همیشه حال دلت خوب باشه اقدامت تبرک بش ...

واي اول صبحي اين پيامو خوندم دوستم از ته دل الهي امين گفتم 

منم يه دختر دارم تو اقدامم پسر ميخوااااام 

بچه ها من ٥،٦ روز ديگه موعدمه اصلا دل تو دلم نيست دلم ميخواد بي بي بزنم ميدونم زوده ولي هولم 

تخمدان راستمم تير ميكشه همش ولي با خودم ميگم شايد سرما زده اينطوري ميگم كه پري اومد نخوره تو ذوقم....😕

بچه ها من ٥،٦ روز ديگه موعدمه اصلا دل تو دلم نيست دلم ميخواد بي بي بزنم ميدونم زوده ولي هولم  ...

انشاءالله بارداری عزیزم من سر دخترم یک هفته زودتر بی بی زدم یه هاله خیلی کم رنگ افتاد ومن اونجا فهمیدم یه خبراییه ولی حتی به آقامم نگفتم تا سرموعد زدم مثبت شد.حالا شما میخوای نزن جون امکان اینکه نشون نده خیلی زیاده بزار سرموعد بزن انشاءالله که بارداری ویه پسرصحیح وسالم تودلت جوونه زده ❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بچه ها اگر خداي ناكرده فوليكول ازاد نشه و كيست بشه و پري تاخير داشته باشه بعد از موعد پري بشه تخمدان ...

سلام محیا جون خوبی عزیزممم...چن شب پیش اومدم ازت خبر گرفتم...همیشه تو ذهنمی و دعات میکنم

..تو بی نهایتی خدای من..هزاران بار شکر که محمد کوچولو بهم دادی..۱/۱۱/۹۷بهترین روزیکه تورو به آغوش کشیدم
انشاءالله بارداری عزیزم من سر دخترم یک هفته زودتر بی بی زدم یه هاله خیلی کم رنگ افتاد ومن اونجا فهمی ...

مرسي عزيزدلم ممنون انشالله 

باشع عزيزم چشم،من سر دخترم بي بي خيلي دير مثبت شد ميدونم الان بزنم حتي اگه مثبت هم باشه نشون نميده 

2706