2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017277 بازدید | 355185 پست
داشتم پستهای قبلی میخوندم رسیدم اینجا خوندم خوشحال شدم خدا کنه همیشه حال دلت خوب باشه اقدامت تبرک بش ...

چقدرقشنگ نوشتی دوست خوبم  به آدم آرامش میده خوندن جملاتت مرسی مهربونم که بیادمون هستی وبرامون دعا میکنی ازخدا میخوام خیلی خیلی زود یه پسرصحیح وسالم قسمتت بکنه وبهت هدیه بده همین طور داداش خوشگل برای دخترهای نازت انشاءالله خبر بی بی مثبت رو همین ماه برامون میاری وعکسش رو میزاری تا توشادیت شریک بشیم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عاطی جون خوبی عزیزم؟؟؟ من عین خودت کل وقتم شده واسه این وروجک گویا تا یک سال وضعیت همینه.❤️ &n ...

سلام عزیزمممم...تو خوبی؟پسر گلت خوبه؟

اره من از ۵ماهگی غذا دادم..البته تا یکماه فقط حریره و سرلاک دادم بعد ۶ماهگی سوپ دادم

پسرت چن وقتشه؟

..تو بی نهایتی خدای من..هزاران بار شکر که محمد کوچولو بهم دادی..۱/۱۱/۹۷بهترین روزیکه تورو به آغوش کشیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چشممممممم عشقمممممممم واست  دعااااا ميكنم گل پسرتو صحيح و سالم بغل بگيري😍😍 بهترين راهو انتخا ...

الهی قربونت برمممم  خدا پسر قشنگتو حفظ کنه یه خواهر خوششگلم بهش بده

یه بار اینجا تعریف کردی یه کوچولو ازش حتما تعریف کن کاملشو دوباره

می دونی با اینکه کامل می دونم سزارین یه عمل جراحیه بزرگه و طبیعی واسه بدن زن بهتره، اما از اون طرف معتقدم برای هرکسی و هر بدنی یه چیزی مناسبه، و من اصلا از درد طببیعی نمی ترسم ، دلایل دیگه ای دارم که سزارین و ترجیح میدم، انشالله که زایمان راحتی داشته باشم

يا امام رضا...بطلب❤️
ماماناایی که نی نی هاشون پسره ایا شکمتون همیشه تو بارداری گرم بود؟یا مامانایی که دختر دارن همیشه شکم ...

من که قبل بارداریم و تو دوره ی بارداری تا الان تقریبا اکثر مواقع شکمم سرد بود و هست خیلی کم گرمه

يا امام رضا...بطلب❤️
دوستای گلم قرص دوفاستون10تابهم داده ازامشب یکی بخورم...کسی میدونه براچی خوبه؟

عزیزدلم دوفاستون برای تنظیم پریود .برای لانه گزینی جنین ومحکم شدن جای جنینه ‌.کسی که باردار نیست مشکل نامنظمی پری داره میخوره برای تنظیم پریودش.کسی که درحال اقدامه میخوره برای لانه گزینی خوب ومحکم .خیلی خیلی قرص خوبیه حتما بخور.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
لیانا جون ارولوژ بیمارستان بهمن کیو معرفی میکنی ،یا کلا دکتر اورولوژ که خوب باشه بهم بگو

عزيزم خود دكترم گفت كه بره پيش دكتر جنتي ولي خب اون موقع واسه طبيعي بود ما چون ميخواستيم اي وي اف كنيم ديگه نيازي نبود 

ولي خيليا ازش تعريف ميكنن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
لیاناجون ال کارنتین  همسرت خورده؟

نه عزيزم 

همسرم فقط فرتيل پلاس و cوEو زينك پلاس ميخورد 

همه چي فاكتورا خوب بود مثلا تحرك ٥٠درصد بود تو مركز ناباروري آزمايش داد يا تعداد عالي بود ما مشكلمون مورفولوژي ٢درصد نرمال بود 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم ترشحات باید مثل ترشحات تخمک گذاری باشه؟

عزيزم منم ترشحات مثل تخمك گذاري دارم غليظ و كشدار 

هم شيري رنگه گاهي اوقات سبز هم ميشه 

از دكترم پرسيدم مشكلي نيست 

كلا ترشحات منم از اين ماه خيلي زياد شده

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
ببخشیدعزیزم فراموش کرده بودم ان شاءالله سروقت نی نی روبغل میگیری وهمه سختیاروفراموش میکنی

مرسی عزیزم . ان شاالله خودتم ب سلامت و با دل خوش نی نیتو بغل بگیری 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706