2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017892 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزززززززز دلم ميگن معمولا پسر ليز ميخوره خودت كه تجربش كردي ميدوني چه حس فوق العاده اي هست وقتي تو ...

هم حالت لیز خوردنه هم گاهی مثل ضربه های اروم

اره خییلی قشنگه😍😍

توکل بر خدا عشق جان 😢

نرگس جونم يادته تو دوران بارداريم هر وقت نوبت سونو داشتم و ميرفتم دلم پر از خوشحالي بوووود و همون لح ...

قررربونت برم اره یادمه .مگه میشه مهربونیهات رو یادم بره عزیزم😍😍من همیشه شرمنده ی خوبیهاتم 😍😍اره .همیشه تا میومدی تاپیک سراغ منو میگرفتی

یادش بخییر😉

‌حنانه جان دیشب  که دعا میخوندم اسمت رو گفتم و دعا کردم اگه لایق باشم، همش به یادت هستم به حق ا ...

الهی فدات شم عزیزم .چه سعااادتی داشتم که تو دعاهات منم جا داشتم😢😢ان شااله خدا دعاهای دوستامو در حقم اجابت کنه🙏🙏🙏خدا نی نیه گلت رو حفظ کنه خانومی😍😍

الهی فدات شم عزیزم .چه سعااادتی داشتم که تو دعاهات منم جا داشتم😢😢ان شااله خدا دعاهای دوستامو در حق ...

شما تاج سری عزیزم😍😍😗

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
سلام عزیز دلم آرش عزیزم چطوره ؟ مرسی عزیزم ولی والا بخاطر پسر بودنش بیشتر نگرانم چون میگن پسر ضعیفتر ...

نه عزیزدلم در جریان نیستم، دیگه خیلی کم میام نی نی سایت، وقت نمیکنم

ان شالله که بسلامتی میگذره و پسر قوی و محکمت رو بغل میگیری با دل خوش

منم از شنبه میرم سرکار و آرش رو میذارم پیش مامانم، نمیدونی چقدر دلم گرفته و گریه میکنم، چطوری ازش دل بکنم، ۱۸ماهه نفس به نفسش زندگی میکنم، دوریش برام عذاب آوره

خیلی دعام کن

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
ماماناایی که نی نی هاشون پسره ایا شکمتون همیشه تو بارداری گرم بود؟یا مامانایی که دختر دارن همیشه شکم ...

به این چیزها اصلا ربطی نداره، مثالهای نقضش زیاده

فکر خودت رو درگیر اینجور مسائل نکن

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
24 موقع پریودمه ،،عزیزم قسمت رحمم نیس ،،بالا سمت نافم یدفعه چپ درد میگیره یدفعه هم راست ،، همش هم دل ...

پس ربط به روده هات داره عزیزم

نگران نباش عزیزدلم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نمیدونم چه نوعیه ولی میگن چسپندگی واینجورعوارض داره

نه نگران نباش اصلا ربطی به چسبندگی نداره من دیگه خدای تجربه انواع فیبروم هستم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
واقعادیشب شوهرمواین چ غلطی بودکردم دردخودم بس نبوداین دیگ غوزبالاغوزشده بود....مرسی عزیزدلم محتاجم ب ...

قربونت برم عزیزدلم ممنون بابت دعای قشنگت😘😘😘😘❤❤❤❤الان بهتری؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706