2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017687 بازدید | 355185 پست
وای سامیارجان اگ بدونی دیشب چ حالی داشتم انشالله هیچکس ب درددیشب من گرفتارنشه...الانم دردددارم ن ب ش ...

به نظرمن نخور گلم این همه زحمت کشیدی قرص نخور‌‌‌‌.تحمل کن برات دعا میکنم هرچه زودتر خوب بشی  عزیزم اخه این چه دردی بود افتاد به جونت .ولی خوب به فال نیک میگیریم انشاءالله درد بسته شدن نطفه بوده باشه به حق پنج تن اللهم صل علی محمد وآل محمد (وعجل فرجهم)

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ان شاءالله میگیره.بهش ثابت میشی دخترزا نیستین

ممنونم دوست مهربونم انشالله خدا خودش حاجت شمارو هم با دست کرمش بده عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
بی تعارف گفتم عزیزدلم انشالله به دعای شما  انشالله پسرت زودتر بیاد تو دلت انقد زخم زبون نشنوی ...

قربون قلب مهربونت

انشالله سالیان سال به سلامتی و شادکامی بتپه در کنار تمام عزیزانت لیانا جانم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مهتاب من مهی زیر دلم تیر میکشه نگرانم  تو از هفته چند پورلوتون میزنی ؟ واسه چی دکترت داد ؟ تاز ...

نمیدونم والا همش فکرمون باید باشه که این درد چیه اون درد چیه!!! من از هفته ۱۶ به خاطر طول سرویکس میزنم تا الان. از آنومالی که ۳۰ بود دیگه نرفتم. احتمالا  هفته ۳۱ برم یکی.

عزیزای دلم خواهرای خوبم🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 عشقای مجازی ولی واقعیه من😘😘 از همتون ممنونم❤️❤️ باورتون ن ...

داشتم پستهای قبلی میخوندم رسیدم اینجا خوندم خوشحال شدم خدا کنه همیشه حال دلت خوب باشه اقدامت تبرک بشه به یه پسر مهربون و خوشگل💐🌻🌺ولی فاطمه جان همیشه مثبت فکر کن و امیدوار باش برا خدا کاری نداره ولی ما باید خوب هارو تو ذهنمون پذیرش کنیم بگو من الان حامله هستم وشکر خدا یه پسره... من این اقدامت و برا خودت و فاطمه و دریاو مهربون و امیدوارعزیزوخودم که شرایطمون مث همه و سه تا از ما در مرداد اقدام داریم😉 به فال نیک میگرم و خدا ان شالله ۶ تا پسر 👦👦👦👦👦بهمون میده 🙏🙏🙏طیبه جان که حامله س به حق امام جواد بره سونو و بگه پسره 🙏🙏🙏خدا جونم ماهور و نسرین مامان ستایش هم مطمعنن مرداد اقدام داشتن و دارن سه تا پسر بده👦👦👦الهی امین...شکر خدا سه تا پسر هم تو راهی داریم مال حنانه و اتنا و روژان ان شالله با دل شاد بیان از خاطره این روز هیجانی با پسراشون برامون بگن👦👦👦ماشالله از این همه پسر😍😍😍رز ۶۳ سامیار صبا زهرا ۱۳۷۵که نمیدونم کی اقدام دارین👦👦👦👦ان شالله به زودی زود خدا روزیتون کنه🙏🙏 و بقیه ابجی های گلم در این تاپیک  که من چون کم میام اینجا یاد ندارم نمیدونم کی اقدام دارن از خدای مهربانم میخام بدون انتظار سریع یه گل پسر مهمون دلشون بشه اینم بقیه پسرا 👦👦👦👦👦👦👦....من بین نماز برا همه دعا میکنم سریع به خواسته شون برسن.....حالا یه صلوات بفرسیم به نیت سلامتی مادرا و اینکه اونایی که پسر ندارن این تجربه خدا نصیبش کنه😍😍😍در آخر برام خیلی دعا کنین که این ماه نتیجه بخش باشه برام ممنونم😘😘....من برم برا پسرامون اسپند دود کنم😇😇

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
راستی اعظم جان من یادمه همیشه ک صحبت رژیم میشد شما میگفتین همسرتون و خودتون لبنیات و سردیجات زیاد مص ...

اره عزیزم من یک سال و نیم پیش از حاملگیم رژیم سرسخت گرفتم ولی وقتی نگرفت دیگه بیخیال شده بودم 

حتی به فاطمه گفتم مطمئنم دختر میشه اگه بگیره جون روزای اقدام خیلی آش دوغ و دوغ خوردیم حتی صبحانه ها من کشک تازه محلی میخوردم چون احساس میکردم کلسیم بدنم خیلی کم شده 

راستش رو بخوای بخاطر زخم و عفونتم میگفتم حتما دختر میشه و تلاشی از بابت رژیم نکردم 

ماههای قبل خرما و سیاهدونه میخوردم که اونم یادم رفته بود اون ماه بخورم اسفند بود و درگیر خونه تکونی و خرید عید و مهمون بازی بودم 

ماهور جان من  قدرت خدا رو با  همه وجودم توی خلقت پسرم   لمس کردم فقط ایکاش این مشکلات پیش نمیومد و حسابی لذت میبردم از این روزا 

تو فقط توکل کن بخدا و همه چیو بسپار به خودش من مطمئنم اون کمکت میکنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
نمیدونم والا همش فکرمون باید باشه که این درد چیه اون درد چیه!!! من از هفته ۱۶ به خاطر طول سرویکس میز ...

چرا طول سرویکست رو چک نمیکنه ماهانه ؟

من بخاطر طول سرویکس و مایع باید ماهانه سونو بدم تا شرایط بچه چک بشه 

ان شاءالله خدا خودش کمک میکنه و بچه هامون صحیح و سالم میان بغلمون 

بخدا مهتاب از این همه نگرانی دیگه خسته شدم آخه چقدر مشکلات 

داشتم پستهای قبلی میخوندم رسیدم اینجا خوندم خوشحال شدم خدا کنه همیشه حال دلت خوب باشه اقدامت تبرک بش ...

ای جاااان دلم واسه این همه انرژی مثبت😍😍😍😍😍واسه این همه دعاهای قشنگ که الهی هرچی خوبی واسه بقیه ارزو کردی به خودتم برگرده عشق من😘😘😘😘

اللهم صل علی محمد وآل محمد

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
کارای اداره ت سبکتر شده اعظم جون؟؟؟یکم باید بیشتر استراحت کنی 

اره سبک تره ولی خب دارم هر روز میرم و توی گرما خیلی حالم بد میشه 

کی ۱۹ ام بشه برم سونو ببینم این مایع آمونیوتیک و طول سرویکس بالاخره درست شدن ؟

چرا طول سرویکست رو چک نمیکنه ماهانه ؟ من بخاطر طول سرویکس و مایع باید ماهانه سونو بدم تا شرایط بچه ...

از آنومالی که ۳۰ بود گفت خوب شده دیگه جای نگرانی نیست. باید استراحت و پرولوتون و ادامه بدی. 

حالا مثلا فک کن هر دقیقه چک کنیمش اگه کم بشه مگه میشه کاری کرد واسش. همش میشه استرس مضاعف. من دیروز رفتم واسه کارای اداریم به خدا تا شب از درد به همراه استرس پدرم دراومد. 

2706