2752
2734
عنوان

امروز موعدمه تو رو خدا بیاید

112 بازدید | 3 پست

کلا ثبات پریود ندارم همیشه ۳ ۴ روز عقب جلو میکنم مثلا ماه قبل سوم شدم ماه قبلش ۲۹ ام ماه قبلش ۲۳ ام و...تنبلی دارم ۳ ماهه قرص اوابوست مصرف میکنم روزی ۲ عدد و ۱ روز درمیان ویتامین e شوهرمم کم تحرکی داره تحرک رو ۱۳ بود...اونم ۲ ماهه (کیوتن،آل ارژنین،موتیلیتی بوست و ویتامین e) میخوره هر دوتامون از وضعمون باخبر نیستیم ۲ ماه پیش من هیچ فولیکول بالغی نداشتم اونم تحرکش رو ۱۳ بود ...به نظرتون این ماه باردار هستم ؟خبری از درد پری و لکه ای چیزی هم نیست...بعید میدونم هی!

عزیزم نمیگم تو ناباروری ولی من هرکسی که تاپیک ناباروری زده و مدت زیادی منتظره بهش گفتم وقتش رو تلف نکنه و بره درمانگاه نازایی که زودتر به نتیجه برسه

یکی چند سال پیش اینو بهم گفت و من گوش ندادم و هرماه منتظر بودم تو دلی داشته باشم تا اینکه دو سال و نیم گذشت و خبری نشد و من هرماه ضجه میزدم و کل ماه تو دلم غوغا بود

آخرش فهمیدم هردومون مشکل داریم و تنها راهش آی وی اف هستش

الان پشیمونم چرا همون اول نرفتم نازایی و مشکلم رو زودتر نفهمیدم

حتی اگر نیازی به آی وی اف نبود هم اونجا بهم میگفتن و میرفتم دکتر زنان با روش های ساده بچه دار میشدم ولی اینقدر منتظر موندم دیگه حسابی کلافه شدم و غصه میخورم

ان شاالله که نی نی داشته باشی همین ماه❤️

چند روز از موعدت رد شد برو آزمایش بده انقدم بهش فکر نکن چون استرس میگیری که کلا چه باردار باشی چه باردار نباشی برات خوب نیست

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نمیگم تو ناباروری ولی من هرکسی که تاپیک ناباروری زده و مدت زیادی منتظره بهش گفتم وقتش رو تلف ن ...

خیلی ممنون عزیزم خدا دلتو شاد کنه منم ۱۰ ۱۱ ماهه اقدامم اگه دیدم واقعا تا سر ۱ سال و نیم نمیشه میرم برا آی وی اف🤍