2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017873 بازدید | 355185 پست
جدی؟؟؟؟؟؟پ حتمن میخورم نسرین جون انشالله خدابرات سورپرایزهای خوبی برات درنظرگرفته

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
نسربن جان منم میتونم سر از خود بخورم دوفاستونو ؟از فردای اقدام ؟

آره چرا که نه بخور خیلی هم خوبه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امین یا رب العالمین ....ممنون مامان هدیه جون که همیشه این جارو تبرک میکنی به این ایه ی بسیار پرمعنی ...

🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤💋💋💋

خداحفظش کنه.من توفکرم بخاطرفیبرومم زوداقدام کنم خاهرم که میگه چون فیبروم داری اینیکی یه سالش شداقدام ...

عشقم چه ربطی به فیبروم داره نوع فیبرومت چیه؟

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
شمادکتربهتون استراحت مطلق داده عزیزم؟سعی کن به حال بدت فکرنکنی ان شاءالله زودخوب میشی

دکتر نه ، خانواده بم دادن😅😞 من شرایطم بابقیه فرق داشت منم از ترسم به حرفشون گوش دادم و استراحت میکنم

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😑😑😑😑😑😑

لیانا عزیزم خوبی , گل پسرت چطوره 

شما سونو برا وزن گیری بچه رفتین ? دکترت برات تاریخ زایمان زده ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
زینب جون چی شده بهت؟؟؟  داروهات شاید واست مناسب نیست که اثر نداره

دور از جونت عزیزم سرمای بدی خوردم . چند روزه هرکاری میکنم خوب نمیشه!  داروها که انگار آب بودن !! 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
لیانا عزیزم خوبی , گل پسرت چطوره  شما سونو برا وزن گیری بچه رفتین ? دکترت برات تاریخ زایمان زد ...

سلام عزیزدلم، ما خوبیم تو گل پسرت خوبین؟  

من تو 28هفته رفتم نی نی 1100بود، البته به حساب پریود 27هفته بودم سونو یه هفته جلو بود

تاریخ زایمانم که نه هنوز دکترم گفت تو ماه 9سونو آخر و مینویسه که تاریخ زایمان و بگه، تو چطور؟؟

يا امام رضا...بطلب❤️
دوست من با وزن 86 باردار شد.. بچه اش هم پسر بود یکی از اقوام هم با وزن تقریبا 80..اونم پسر بود خوا ...

من تا حالا سونو بهم نگفته که دور رحمت چربی هست یا نه فقط میگن زنان ضعیف پسر میارن گفتم شاید بر اون اساس دکتر طب سنتی هم برام داروی چربی نوشته که اینم با گفته شما نقض میشه ...مرسی عزیزم که پاسخ دادید انشالا هرچی از خدا میخاید بهتون بده آمیییییییننننننن

عشقم چه ربطی به فیبروم داره نوع فیبرومت چیه؟

سلام فاطمه جون ،،اون کسی که گفتی خارج رحم باردار بوده لک بینی داشت ،، چطور بود ،،من صبح دل درد شدید گرفتم خوب شدم ،،الان باز دلم درد میکنه ایندفعه جاش عوض شده اومده سمت چپم صبح سمت راست م بود ،،شکمم درد میکنه باد توی دلمه اونم اینجوری بود 

😍خدایا شکرت 😍
سلام عزیزدلم، ما خوبیم تو گل پسرت خوبین؟     من تو 28هفته رفتم نی نی 1100بود، البته به حس ...

قربونت ما هم خوبیم   من فعلا نرفتم برا وزن گیری ولی دکترم گفت باید 23 شهریور بچت به دنیا بیاری میگفت ممکنه یه دفعه زایمان زودرس بگیری , 

بهم یه سری آمپول داد و مصرف میکنم , لیانا جون من همش شکمم سفته نمیدونم چرا , شما که میگین سفت میشه و شل میشه یعنی همه شکمتون ? یا فقط یه قسمتی ازش ?

شایدم خودم خیلی حساس باشم و شکمم کش میاد هی فکر میکنم سفت شده

سلام عزیزدلم، ما خوبیم تو گل پسرت خوبین؟     من تو 28هفته رفتم نی نی 1100بود، البته به حس ...

راستی من که علایم زایمان زودرس دارم میتونم کاسنی و عرق شاطره بخورم ? یا اینکه خطرناکه برام ? 

خیلی داغ داغم و با اینکه همش جلو کولرم ولی تمام صورتم گر گرفتگی و قرمز شده . میگم نکنه کاسنی بخورم بدتر زایمان زود بیاد سراغم

2706