2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017250 بازدید | 355185 پست
جدي ميگي؟پس من دور آدامسو خط بكشم?😭

اعتقاد اوناست ! ماهم رعایت میکنیم . من زن داییمو دیدم یه سره میجوه شکمش خیلی گنده میشه ولی بچه هاش کوچولو میشدن ! 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
فاطمه جون عزیزم دقیق روز چهارده سیکل رفتی ای یو ای؟ و اینکه چند ساعت قبلش امپول زدی؟

رزجونم 12پری رفتم سونودوتافولی بالغ داشتم تخمدان راستم روز13پری صبح ساعت8آمپول زدم ودقیقن36ساعت بعدک ساعت8شب روز14پری بود آی یوآی انجام شد...

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
عزیزم فضولی نباشه ولی چه شرایطی؟فعالیت گاهی براجنین مفیده

دوتجربه ی بدی که قبلا داشتم . و ایندفعه بدنم ضعیف تر شده از اولش کمر درد شدید و پادرد داشتم و نمیتونستم بشینم !! فقط با دراز کشیدن حالم بهتر میشد .اوایل هم جفتم پایین بود.. 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
بهار توام تو استراحتی؟؟؟ تا چه حد رعایت داده بهت

نه عزيزم من اصلا استراحت نيستم همه كارامم خودم انجام ميدم

تحركم فوق العاده زياده 

من يه جا بشينم سكته ميكنم 

دكترمم اصلا بهم استراحت نداده انفاقا ديروز گفت بهترين وقتته چه هوايي چه زميني بري مسافرت خوش بگذروني 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
واییی نمی دونی چقد هیجااان دارم     دعام کن قربونت برم حتما عکسشو میزارم والا تو کلنجار ...

ای جاانم ان شاالهکه سالم و سلامت به دنیا بیاریش.ایشاااله که بهترین زایمان دنیا رو تجربه کنی عشقم😍😍😍بی صبرانه منتظر دیدن عکس کوچولومون میمونیم😍😍

اعتقاد اوناست ! ماهم رعایت میکنیم . من زن داییمو دیدم یه سره میجوه شکمش خیلی گنده میشه ولی بچه هاش ک ...

جدي؟من بخاطر معدم هر روز ميجويدم 

چه بد شد

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
ای جاانم ان شاالهکه سالم و سلامت به دنیا بیاریش.ایشاااله که بهترین زایمان دنیا رو تجربه کنی عشقم😍😍 ...

وای الهی قربونتتتت برم     

نرگس به خداگاهی فک میکنم به اون لحظه ی اول دیدنش میگم حتما تو بیمارستان قورتش میدم  😛😂

يا امام رضا...بطلب❤️
بچه ها معذرت میخوام ولی اگه میشه جواب سوال من آ بدید  چه ترشحی تو بارداری خطرناک؟ ترشحات شیری ...

والا این همیشه سوال منم هست، ولی بدون که منم ترشح شیری بدون بو و خارش داشتم و الانم دارم و آزمایشم دادم عفونتم نداشتم، الانم ترشحات مختلف دارم، فقط همش چک میکنم که آبکی نباشه خدای نکرده کیسه آب نباشه

يا امام رضا...بطلب❤️
2706