2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017954 بازدید | 355185 پست
خدانکنه نرگس جوووونم....انشالله باشنیدن خبرای خوش اومدن پسرت کلی ذوق کنیم و دردورنجای دیشبمویادم بره ...

بگردم الهی فاطمه جان.ان شاااله که خیره عزیزم😍😍ان شااله که اخر این اذیت شدنات یه گل پسر ناز و شیطونه😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگردم الهی فاطمه جان.ان شاااله که خیره عزیزم😍😍ان شااله که اخر این اذیت شدنات یه گل پسر ناز و شیطون ...

خدانکنه عزیزم....انشالله 🙏🙏🙏کی بایدبری آنومالی؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
مرسی عشششق جووون واقعا شماهابهم روحیه میدین..باورت میشه هرچی باهام بیشترمیحرفین دردام کمترمیشه....عا ...

هيچيز بهتر و قشنگتر از دوست داشتن و محبت به همديگه نيست من كه خيلي عادت كردم به اينجا شوهرم بيشتر تايم سر كاره فقط خودمم با گل پسرم به محض اينكه وقت كنم ميام اينجا پيش شما انگار يه دنياي ديگست وقتي با اين همه دوست خوب در ارتباطي 😍♥️

♥️
هيچيز بهتر و قشنگتر از دوست داشتن و محبت به همديگه نيست من كه خيلي عادت كردم به اينجا شوهرم بيشتر تا ...

واقعن حسم منم همینه عزیزدلم...انشالله خداپشت وپناه تموم خواهرای گلم توتاپیک باشه🙏🙏🙏🙏

الهی قربونش برمممم سلامت باشی همچنین پسر خودتو

ليانا جوووووووووونم ديگه چيزي نمونده تا بغل كردن ني نيييييييي😍😍منتظرم روي ماهه پسرتو ببينم😘♥️

راستي زايمانت چطور ميخواي باشه؟سزارين يا طبيعي؟؟

♥️
نرگسسسسس جونممم ني ني تكون ميخورهههههه ؟؟؟يا هنوز زوده ؟؟؟يادم رفت از كي تكون ميخورن😅

خسته نبااااشی دلااااور😆😆

والا  دقیق یادم نیست ولی فک کنم دو هفته ای میشه گاهی شبیه نبض،گاهی سرخوردن تو شکمم حس میکنم.

۳۰ مرداد ان شااله😓😓چقد محتاج دعاتونم به خدا😓

20روزدیگ...انشالله باخبرای خوش پسردارشدنت میای پیشمون حتمن سرنمازام یادت هستم🙏🙏

ليانا جوووووووووونم ديگه چيزي نمونده تا بغل كردن ني نيييييييي😍😍منتظرم روي ماهه پسرتو ببينم😘♥️ را ...

واییی نمی دونی چقد هیجااان دارم   دعام کن

قربونت برم حتما عکسشو میزارم

والا تو کلنجار با خودم بودم  ، احتمال زیاد سزارین باشم

البته می دونی که زایمان اول ممنوع شده ببینم قسمتم چیه

يا امام رضا...بطلب❤️
ای جووونم والاک پسرت ماشالله قویه   ........واقعن شب بدی بودانشالله نصیب هیچکس نشه🙏خداکنه وال ...

فاطمه جون عزیزم دقیق روز چهارده سیکل رفتی ای یو ای؟ و اینکه چند ساعت قبلش امپول زدی؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706