2733
2734
عنوان

خانم های متاهل لطفا خودتون بزارید جای من نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 28 پست

خوب انصافا حرکتش خیلی بد بوده و حق داری ناراحت بشی، من باشم وقتی برگشت عادی رفتار میکنم که بدهکار نشم بعد که گذشت بهش میگم ناراحت شدم و دفعه اول و آخرش باشه یهو میره ددر. 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
به شوهرت با ارامش کامل و مهربونی و تن صدای کم و بدون حس بد زنگ بزن بگو درسته بچه ها ظاهرا کوچیکن اما ...

این کار یعنی تایید کار شوهرش، دیگه برگشت نمیتونه گله کنه استارتر، شوهر من بخواد بعد کارش بره جایی حتما بمن زنگ میزنه ببینه کارندارم چون میدونه بچه کوچیک هست و نمیشه دیر بیاد، بچه نداشته باشی یکم هضم این رفتار راحت تره.

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره دقیقا همیشه همینه فکر نمیکنه منم با دوتا پسر بچه خسته میشم

عزیزدلم میفهممت چقدر ناراحت شدی و چقد نیاز داشتی ب این مسافرت 

امااااا بخداوندی خدا هم مرد هم زن ب یه سفر یا تفریح کوچولوی مجردی نیاز دارن ،وقتی اومد به هییییچ وجه اوقات خودتو تلخ نکن فقط با زبون خوش و مهربونی میتونی مثل موم تو دستت کنیش بهش با ارامش بگو کار خوبی کردی رفتی تو هم نیاز داشتی رفرش بشی اما منم تو این زندگی نیاز دارم با همسرم و بچهام برم ی مسافرت و دوباره با انرژی برگردم به زندگیم و ادامه بدم زندگیو

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺
این کار یعنی تایید کار شوهرش، دیگه برگشت نمیتونه گله کنه استارتر، شوهر من بخواد بعد کارش بره جایی حت ...

حرف من تایید کار شوهرش نیست بلکه تادیب به بدترین شکل ممکنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
حرف من تایید کار شوهرش نیست بلکه تادیب به بدترین شکل ممکنه

من جای شوهرش باشم این حرفو بزنه بازم کارم رو تکرار میکنم.

من جای شوهرش باشم این حرفو بزنه بازم کارم رو تکرار میکنم.

بسته به شعورش داره و اگه اینطوری باشه هر چی دیگه بهش بگه بدتر خودشو سبک میکنه ادمای این مدلی اینقدر ادامه بدن تا جونشون در بیاد

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین رفتنش خیلی مساله ای نیست

این که یهویی و بی خبر رفته خیلی بده

یه چیزی بگم. این که شما از حق خودت دفاع کنی باعث نمیشه زندگی خراب شه. اتفاقا کوتاه اومدن زیادی زندگی رو خراب میکنه چون همه چی رو هم تلنبار میشه و یکجا یهو میزنه بیرون

الان هم بهش اعتراض کن هم اینکه ازش بخواه جبران کنه

مثلا اگه هنوز مرخصی داده شما رو دو روز ببره گردش. یا اینکه دو تا بچه ها رو بذار پیشش و یه صبح تا عصر برو بیرون به کارهایی که با بچه نمیشه کرد برس. خرید و رستوران و سینما و گردش و ...

به شوهرت با ارامش کامل و مهربونی و تن صدای کم و بدون حس بد زنگ بزن بگو درسته بچه ها ظاهرا کوچیکن اما ...

عزیزم این رفتاری که شما گفتی معنی اش اینه خوب کاری کردی رفتی من میخوام هم دعوا نشه هم دیگه این کارش تکرار نکنه

ببین رفتنش خیلی مساله ای نیست این که یهویی و بی خبر رفته خیلی بده یه چیزی بگم. این که شما از حق ...

خودم هم دقیقا همین نظر رودارم ولی بخاطر شرایط کشور این چندروز جایی واسه تفریح باز نیست به نظر شما بهتر نیست هفته بعد جمعه بچه ها رو بزارم پیشش برم تفریح اگه اعتراض کرد بگم این کار اگه بده چرا خودت کردی اگه خوبه خوب منم نیاز دارم

عزیزم این رفتاری که شما گفتی معنی اش اینه خوب کاری کردی رفتی من میخوام هم دعوا نشه هم دیگه این کارش ...

اگه شعور داشته باشه اونقدر شرمنده و پاگیر فهم و شعورت میشه که دیگه بمیره از این کارا نمیکنه

اگه شعور داشته باشه اونقدر شرمنده و پاگیر فهم و شعورت میشه که دیگه بمیره از این کارا نمیکنه

من فقط نظرمو دادم و تصمیم نهایی و عواقبش کلا با خودته

نه عزیزم آدمی که فهم شعور داشته باشه که بی خبر خانواده اش ول نمیکنه بره

نه عزیزم آدمی که فهم شعور داشته باشه که بی خبر خانواده اش ول نمیکنه بره

ادما خیلی وقتا اموزش پذیرن شما سعیتو بکن که بعدا حداقل شرمنده خودت نباشی