2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
سلام خانم ها من اولین باره میخوام کیت تخمک‌گذاری استفاده کنم چجوریه مدیکور خریدم روز دهم سیکلم علاعم ...

سلام تبسم جان با ادرار دوم کیت میزنی 

اول ۷یا ۸صبح برو دستشویی بعد ساعت۱۱یا۱۲برو کیت بزن .

باید با ادرار دوم باشه تا مثبت کاذب نشون نده .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا کنید منم حامله بشمممم خدایااا من دو ماه اقدامم ولی جاریم بچه دار شده اون از مت کوچکتره حالا شوهر ...

عزیز من اعصاب خودتو خورد نکن من و جاریمم با هم عروسی کردیم اون یک سال هم از من کوچیکتره و من سه سال اقدامم و باردار نشدم تو حکمت خدا شک نکن جاری من الان بچه دومش رو خامله اس و من هم الان هم اقدام کردم اما نمیدونم هستم یا نه چون عقب انداختم ولی هنو باورم نمیشه نزار حسادت با درونت ریشه کنه شوخر منم به بچه داداشش خیلی توجه میکنه جوری ک بچهه ازش جدا نمیشه.توکلت به خدا باشه 

2728
سلام تبسم جان با ادرار دوم کیت میزنی  اول ۷یا ۸صبح برو دستشویی بعد ساعت۱۱یا۱۲برو کیت بزن . با ...

مرسی،. یعنی ساعت 4 اینا درست جواب نمیده؟ 

یکی بود میگفت یبار ساعت 4 زدم کیت کمرنگ بود ساعت 10 شب پررنگ شده بود

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام به همگی من کمتر میتونم اینجا سر بزنم دیگه بعد ال آی من کسی بچه شو دنیا نیاورده؟؟؟ زود باشین دی ...

سلام اولدوز جون دختر نازمون خوبه؟ 

ان شاء الله منو مهرک و اگ اشتباه نکنم فری شنبه نوبت داریم یسنا جون یک شنبه و لیانا هم سه شنبه نوبت داره جیلی هم ک طبیعی مشخص نیست ان شاء الله هفته ی آینده پر از عکس نی نی 🤗🤗این وسط دخمل تو خیلی عجول و کم طاقت بود😍😄من طبق پری یک شنبه آینده 40هفته میشم انگار پسر من اصلا عجله ایی نداره و جاش خوبه ان شاء الله شنبه به زور از اون تو جداش میکنیم🤔😂😂 دخترگل تو شیر میدی برای ماهم دعا کن به سلامتی نی نی هامونو بغل کنیم🙏🙏🙏

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2740
آره گلم ازتزریق امپول. چهارم زدم

ان شاءالله بارداری فردا بیبی بزن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
@yasnai   @افسانم   @_لیانا_   @jili1989    دوستای خوبم براتون نفری ...

قربون محبتت برم شرمنده میشم در برابر این همه لطف 😭🙏🙏 

در برابر این همه مهربونی جز دعا کار دیگ ایی ازم بر نمیاد ان شاء الله ک شماهم هر چ زودتر حاجت روا شی و خیلی زود با تیکر آبی  تو جمع باردارا ببینمت💚💚

@افسانم   ‍  افسانه جون نتونستم رو پستت برات بفرستم . منم امسال هیچ نتونستم برم بیرون , ...

ان شاء الله عزیزم

واقعا جز سلامتی شون منم چیز دیگه ایی نمیخوام 💚

سلام بچه ها من رفتم ازمایش دادم جوابشم ساعت ۴حاضر میشه برام دعا کنید این دفعه مشکوک نباشه! ❤❤❤❤ امر ...

عزیزم منتظر خبرای خوبتم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
قربون محبتت برم شرمنده میشم در برابر این همه لطف 😭🙏🙏  در برابر این همه مهربونی جز دعا کار د ...

ان شاءالله توکل بر خدا

سلام بچه ها من رفتم ازمایش دادم جوابشم ساعت ۴حاضر میشه برام دعا کنید این دفعه مشکوک نباشه! ❤❤❤❤ امر ...

یوکابد جان چی شد عزیزم جوابتو گرفتی؟ما منتظریما بهمون خبر بده

2706