2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
قرار بود برم پیش جلالی نوبت نداد بهم ،،میرم سونو محمدرضا رحیمی فرد

هردو خوبن

تو خیابان شهداست یه کم از میدون شهدا میای به سمت پل شهدا سمت چپ سونوگرافی رحیمی فرد اونجاست

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزای دلم صلواتای دیروزو فرستادم نتونستم بیام بگم به نیت @سادات66     @آرام 6666 ...

عزیزدلم خیلی از لطفت ممنونم

ایشالا هرچی از خدا میخوای بهت بده

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
عزیزای دلم صلواتای دیروزو فرستادم نتونستم بیام بگم به نیت @سادات66     @آرام 6666 ...

ممنون عزیزم. ان شالله  تو هم حاجت روا بشی.

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ
2731
چطور آدرس داری خرم آبادی؟

بله من خرم آبادی هستم

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم

سلام دوستان. عزاداریاتون قبول باشه. من رفتم مراسم ولی سرما خوردم. دارو هم نمیشه بخورم.کلافه شدم. یه چی خیلی اذیتم میکنه.دهنم یه مزه خاصی داره.کسی اینطوری بوده؟ راه حلی داره؟اشتها هم ندارم هیچی دلم نمیکشه بخورم    

ابی جون سلام خوبی خانوم ان شااله کی میری انومالی

سلام حنانه جون شکر خدا خوبم ..تو چخبر ترانه ی خوشگلمون خوبه مامانش اذیت نمیکنه که؟😍

انشالله ۲۳ ام دعا کن برام عزیز دلم

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
سلام دوستان. عزاداریاتون قبول باشه. من رفتم مراسم ولی سرما خوردم. دارو هم نمیشه بخورم.کلافه شدم. یه ...

منم سرما خوردم ،،قرص اموکسی سیلین و دیفن هیدارمین ساده و سرما خوردگی بهم دادن ،،اوایل بارداریمم دهنم تلخ بود که همش آدامس مزه دار توت فرنگی یا نعنایی میخوردم بهتر میشدم

😍خدایا شکرت 😍
عشق منی از بس حرف بد میشنوم همس استرس اعصاب خوردی 

بیخیال حرف همه 

انگار نمی شنوی 

با آرامش خاطر اقدامتو بکن 

راستی بچه اولته عزیزم یا دوم ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
منم سرما خوردم ،،قرص اموکسی سیلین و دیفن هیدارمین ساده و سرما خوردگی بهم دادن ،،اوایل بارداریمم دهنم ...

ممنون عزیزم. پس بگیرم اینارو ان شالله تاثیر داشته  باشه.مخصوسا ادامسو.شما اولین بار چند هفته ای رفتین سونوگرافی؟ یکیم واسه صدا قلب جنین؟

ممنون عزیزم. پس بگیرم اینارو ان شالله تاثیر داشته  باشه.مخصوسا ادامسو.شما اولین بار چند هفته ای ...

من از تاریخ پریودم هشت هفته بودم که رفتم ولی سونو زد هفت هفته و یک روز ،فقط همون یه سونو رو هم دادم

😍خدایا شکرت 😍