2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
@jili1989   و @مامانهدیه     ع‍زیزان سوره ی حشر امروز به نیت شما دو عزیز بود. جی ...

عزیز دلم خیلی ممنون ان شاءالله خودتم به هر چی میخوای برسی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
گلدونه هم فکنم ۸۰۰۰ باز کرد من ی حس خوبی دارم ب این صفحات اینجوری انشاءالله خیره برات

ان شاءالله همین طور بشه 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@yasnai   @افسانم   @_لیانا_   @jili1989    دوستای خوبم براتون نفری یدونه آیه الکرسی میخونم ان شاءالله به سلامت گل پسراتونو بغل بگیرید. یادتون نره موقع زایمان منم دعا کنید . دعا کنید منتظرام به آرزوشون برسن

2731
گلدونه چرا تیکر نداره من صفحات نخوندم

بچه اش سقط شد متاسفانه

سلام خانوما دعاها و عزادارى همه قبول من شنبه (٢٣شهريور) سزارين دارم، اگه قابل باشم براى همگى دعا م ...

عزیزم نتونستم صدات کنم برای شما هم آیه الکرسی میخونم ان شاءالله به سلامت گل پسرتو بغل بگیری شما هم مارو دعا کن لطفا

سلام دوستان من زفتم دکتر بهم دیفن هیدرامین و اموکسی سیلین داد و قرص سرما خوردگی ،،

خواهرم میگفت نخوری بهتره ،،

نمیدونم چکار کنم بدنم دردم بدتر شداز و آب زیزش بینیم

😍خدایا شکرت 😍
@yasnai   @افسانم   @_لیانا_   @jili1989    دوستای خوبم براتون ...

ممنون نسرین جوووونم، انشالله بحق صاحب این روز و علی اصغر حسین به زودی زود دامنت سبز بشه و ی داداش گل برای دختر نازت بیاری🙏🙏🙏🙏😘😘😘

سلام . امروز دو روز از موعدم گذشته و ۱۷روز از آمپول هاش سی جی ک زدم یعنی باردارم ؟

سلام انشالله بارداری..تست نزدی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام انشالله بارداری..تست نزدی

نه نزدم میترسم .بعد آمپول گفت باید هجده روز صبر کنم؟اره؟یا سرموعدم میشدم ؟کمر درد و سردرد و سرگیجه دارم سینه هامم دست ک میزترم درد میکنن بنظرت هستم فاطمه جون؟