2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
عزیزم منم دو ماه قبل بارداری به اصرار یکی از فامیلام رفتم پیش یه خانمی که مامای قدیمی بود پیر زن بود ...

عزیزم چه دستوراتی داد براتون میشه بگید واینکه چیارو باید بعد نزدیکی رعایت کنیم

کی تموم میشه پری؟ 

دورم ۷ روزس.دکترم لتروزوب داده شبی ۲تا.

تو چی میخوردی؟

بیبی چک زدی؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبین  من خیلی ناراحتم امروز رفتم سونو روز ۱۲سیکلم بود فولی ۳۳،۲۹ داشتم  ۳۳رو‌که زد ...

چیکار کردی فولیات انقدر تپلن؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
۱۰تا کلومیفن خورده بودم 

قبلش ریز بودن؟

میگما دکتر ب من لتروزول داد.اینم قویه؟فولی فسقلیا منو تپل میکنه؟

منم میخوام شلوار کمر کش عین زمان مدرسه بدم  خیاط بدوزه برام 😂😂گفت ربزه نازایی میاره هندونه و ...

گوجه چرا؟من عاشق گوجهم روزی نیم کیلو گوجه میخورم  

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
سلام به روی ماهتون دخترمم خوبه خدا رو شکر آرومه ان شاا... همه تون براحتی زایمان کنین و گل پسراتون بغ ...

خداروشکر عزیزدلم الهی که خوشبختیه دختراتو ببینی 

انشالله   

يا امام رضا...بطلب❤️
عزیزم چه دستوراتی داد براتون میشه بگید واینکه چیارو باید بعد نزدیکی رعایت کنیم

عزیزم تو تاپیک هام  صفحه دومش گذاشتم برو بخون شاید بدردتون بخوره 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
الان دیگه زنگ زدم قطعی نوبت گرفتم ولی رفتم از زمان اقدامم حساب کردم دیدم یه هفته عقب تره 

روزان جان کلا هیچکی از روز اقدام حساب نمیکنه نه دکتر نه هیچکس دیگه

یا سونو یا پریود، که اصلشم پریود، شنبه بهترین زمانه برای رفتن ، من 12هفته وسه روز رفتم سونو 13هفته و 6روز نشون داد یعنی یکی دوروز دیرتر میرفتم دیر میشد دیگه

نباید دیرتر از این بری

يا امام رضا...بطلب❤️

عزیزای دلم صلواتای دیروزو فرستادم نتونستم بیام بگم

به نیت

@سادات66    

@آرام 6666

@Sedna    

@صباجوووونمم    

@رز97‍ 

@فاطمهn    

@سنیوریتا۹۸‍ 

الهی که همتون حاجت روا بشید، هرچی از خدا میخوایید بهتون بده

يا امام رضا...بطلب❤️
قبلش ریز بودن؟ میگما دکتر ب من لتروزول داد.اینم قویه؟فولی فسقلیا منو تپل میکنه؟

من هر ماه ازاد میکنم چون پریودام منظمه اما سایزش روز ۱۳سیکلم حدود ۱۳هست و بزرگتر نمیشه 

و صلواتای امروز و فرستادم به نیت

@عشق98

@هلن98        

@maryamooo‍ 

@طلا

الهی که حاجت روا بشید همتون و هرچی لز خدا می خوایید بهتون بده

@مهرک

انشالله زایمان راحتی داشته باشه و پسرشو سلامت بغل کنه

يا امام رضا...بطلب❤️