2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014929 بازدید | 355184 پست
سلام دوستای گلم ،، من شنبه به حساب پریود میشه 12 هفته و شیش روزم  ولی به حساب اقدامم میشه 11 ...

نه با حساب پریود درست تره و الان بهترین زمانشه دیر نشه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاءالله ساعت ۴ باخبر های خوب میای تاپیک ومیگی جواب آزمایشم مثبته بچه ها❤❤❤ راستی یوکابدبه امید خد ...

آره مثل بتای من که دو روز بعد تاخیر شد ۳۱

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2728
بچه ها برا منم دعا کنید تو روخدا امروز دیگه روز آخرمه .بنظرتون فردا بی بی بزنم یا برم آز ؟چهار روزم ...

یه بی بی بزن خودتو خلاص کن مثبته انشالله،، بعد برو آزمایش

😍خدایا شکرت 😍
2738
سلام دوستای گلم ،، من شنبه به حساب پریود میشه 12 هفته و شیش روزم  ولی به حساب اقدامم میشه 11 ...

سلام روژان جون.  با زمان پریود حساب میشه .حتما برو دیگه عقب ننداز . من 12 هفته و 4روز رفتم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلااااام خانوم. چندسیکلتی الان؟ 

من؟؟

منک چهارمم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام روژان جون.  با زمان پریود حساب میشه .حتما برو دیگه عقب ننداز . من 12 هفته و 4روز رفتم  ...

الان دیگه زنگ زدم قطعی نوبت گرفتم ولی رفتم از زمان اقدامم حساب کردم دیدم یه هفته عقب تره 

😍خدایا شکرت 😍
      نمیدونم والا گفت ترشح زیادی داری ورم داری خیلی...۴ گوشه شکمم فشار داد با ...

اها منم بخاطر ضخامت کم اول بهم لتروزول نمیداد بعد از دو دوره یا سه دوره لتروزول داد دکترم 

عزیزم  انشالله بزودی جواب بگیری و دستش خوب باشه فک کنم با داروهای گیاهیش میخواد رحمت رو گرم کنه و فعال 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
اره واقعا...ارزشش داره اگه جواب بگیرم‌ ۴ سال ابن دو ماهم روش...گفت که رحمت نطفه پس میزنه ورم داره تر ...

عزیزم منم دو ماه قبل بارداری به اصرار یکی از فامیلام رفتم پیش یه خانمی که مامای قدیمی بود پیر زن بود دست زد گفت دراز بکش ویکم بالاتر از تخمدانام رو فشار داد گفت وای دختر تخمدانان خشک شده نبض نداره😞 بعد یه دستوری داد که همش با داروهای گرم بود تو خونه درست کنم و سه شب استفاده کنم 

میگفت از بس خودتون با اب  شستی تو پریودی یا حموم رفتی که زدی داغون کردی تخمدانات رو و تاکید داشت بعد از نزدیکی حتما باید یچیزایی رو رعایت کرد شما جوونین نمیفهمین 

منم دستوراشو تقریبا انجام دادم دو ماه بعد اون باردار شدم حالا نمیدونم اونم تاثیر داشت یا نه

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

سلام خوبین 

من خیلی ناراحتم امروز رفتم سونو روز ۱۲سیکلم بود فولی ۳۳،۲۹ داشتم 

۳۳رو‌که زد کیست 

۲۹هم گفت ممکنه بشه 

دو‌تا امپول  hcgزدم ،کیتم امروز قبل سونو پر رنگ بود 

شب اقدم کنم یا فردا صبح ؟

2706