2752
2734
عنوان

بنظرتون واقعا باید به خاله همسرم چیزی میگفتم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 49 پست
ولی مادرشوهرم به خواهرش و بچه خواهرش خیلی احترام میزاره مگه غریبه بودیم که اجازه نده تو خونشون بمون ...

به خدا از بیکاری و بی موضوعی دنبال دردسر الکی می گردی. 

من یه نصیحت بهت دارم. ریز به ریز ماجراها رو برای همچین مادری تعریف نکن تا خوشحال و آرام با همسرت زندگی کنی. 

مگر اینکه دوست داشته باشی همیشه حرص بخوری و با دنیا سر جنگ داشته باشی. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این ک شما اجبارا خونه کسی بری و در مقابلش انتظار احترام و روی سر قرار گرفتن داشته باشی در تضاد  ...

درسته

ولی درکل خودشونم میدونستن من خیلی موذبم از اینکه باید بمونم

اینجوری بیستر موذب شدم واقعا من نمیخاستم بمونم

ما حتی بدای شام یا فردا صبونه با اینکه خیلی اصرار کرد نموندیم نذاشتم بمونیم ک اذیت نشن جون همسرم میخواست بمونه من نذاشتم

نمیدونم انگار منم حساس شدم

2731

من بشخصه خونمون دوتا خواب داره اما پیش اومده مهمون سرزده داشتم ولی اتاق خوابم نامرتب بوده برای همین دقیقا جای خواب رو انداختم توی پذیرایی 

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...

هیچ وقت هیچ وقت شما مجبور نیستید خونه ی کسی بمونید. می تونستید برید هتل بگیرید. پس وقتی کسی به شما لطف کرده با اینکه فامیل نزدیک نبوده مهمانش بودید بیشتر باید حس قدردانی داشته باشید تا طلبکاری. این مساله جدای از اینه که جا انداختن برای مهمان وسط هال اصلا چیز بدی نیست. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
نه با حالت تهاجمی خوندی حتما😊 و منتظر تاییدی  که خب چون تایید نکردم فک کردی لحنم تهاجمیِ

ن اتفاقا میتونی ببینی اکثرن تایید نکردن فقط متن شما برام حالت تهاجمی داشت

من نیومد تاییدیه کسی و بگیرم شمام ادم مهمی نیسی ک تاییدت برام مهم باشه

من فقط خواستم از تجربه بقیه استفاده کنم ببینم کار درست و غلط چیه همین

وا مگه طلبکاری ؟؟ مادرها چرا اینطوری شدن چرا هی میخوان دعوا راه بندازن ؟؟ نه واقعا خیلی زشت تره که یه عروسه یک ماهه برگرده بگه چرا جای من و شوهرم رو توی اتاق تنها ننداختید. والا این بنده خدا خواسته به پدر مادرت احترام بزاره خط قرمزهای دوران عقد مخصوصا اوایل عقد رو رعایت کنه . متاسفم واقعا که با حس دعوا وارد یه خانواده میشید

من بشخصه خونمون دوتا خواب داره اما پیش اومده مهمون سرزده داشتم ولی اتاق خوابم نامرتب بوده برای همین ...

تو منطقه ما مرسوم به مهمان بخوان بها بدن و احترام بذارن بزرگترین قسمت منزل رو در اختیارش قرار میدن 

این رسم امروزه کم و بیش تو شهر هست ولی امکان نداره بری دهاتای اطراف رختخوابت رو هال و پذیرایی نذارن ! 

ببین اول ک میری تو ی خانواده شوهر اصلا ب هیچی واکنش نشون نده بذار همه شونو بشناسی ببینی چجور ادمایین اونوقت خودت تصمیم بگیر با کی خوب باشی باکی قطع رابطه کنی الان حرفیم بزنی نه شوهرت حرفتو میخونه نه مامانش

تو منطقه ما مرسوم به مهمان بخوان بها بدن و احترام بذارن بزرگترین قسمت منزل رو در اختیارش قرار میدن&n ...

من خب این چیزارو نمیدونستم

بعد درکل از این چیزا زیاد سر درنمیارم

خواستم راهنماییم کنید مرسی