2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
@مریلم     و @روژان22     امروز سوره ی حشر به نیت شما دو عزیز بود.مریم جان ...

مرسی عزیزم واقعا لطف کردی ،، انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده،،انشالله همیشه بهترینها برات رقم بخوره عزیزم

😍خدایا شکرت 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عشقم ویزیتش چقدره ؟

پیر زن بیچاره ویزیت نمیگیره فقط پول داروهاشه گفت جواب گرفتی بعد بیا بده.داروهاش اکثرا از هند براش میاد قسم خورد گرونه..گفت هرچی پول در میارم خرج روضه امام حسین میکنم ...وقتی رفتم مراسم تو خونش تموم شده بود زن خیلی مومن و دلسوزی بود

الهم صل علی محمد و ال محمد
اعظم جون من امروز روز سوممه اگ فردا خونریزیم کمتر شد اشکالی داره؟خونریزی کم بده؟

نه  چرا بد باشه خیلی ها کلا ۳ روزه س دوره شون طبیعیه. اصلش هم ۳ روز خونریزی ۳ روز لکه بینی 

چ جوری اینا رو فهمید؟

با معاینه مثه دکترها😁  تا نگاه کرد گفت ترشح زیاد همیشه داری نطفه تو رحمت نمیمونه عفونت داری .دارو داد برا رشد فولیکول گفت زن نازا امد بعد ۲۰ سال نازایی دوقلو باردار شد‌..من حتی اسمش تو همین نی نی سایت شنیدم هم از تهران میومدن پیشش چند سال پیش.وقتی دوستم جواب گرفت الان پسرش به دنیا امد.دیگه امیوار شدم بش

عزیزم منم ضخامتم قبل بارداری خیلی کم بود روزهای تخمک گذاری خیلی که زیاد میشد ۴ میلی متر بود تا اینکه ...

نمیدونم والا گفت ترشح زیادی داری ورم داری خیلی...۴ گوشه شکمم فشار داد با انگشت میگفت سفته...به دوستم بعد ۱ ماه اجازه بارداری داد به من گفت بعد ۲ ماه...من ضخامتم با محرک خیلی کمتر میشه.

منم قبلا تو ی گروهی بودم یکی دوتا بچه ها پیشش رفته بودن و سر دوماه سه ماه نشده باردارشدن

اره امیدوار ی دفتر نشونم داد پرش اسم اونایی بود ک نتیجه گرفته بودن...گفتم من لب گورم برا ثواب اخرتم میخوام بخدا فقط هزینه داروهاشه وقتی جواب گرفتی بعد بیا بده...داروها خودم ۲۵۰ شد شوهرم زیاد شدن معجون ۲ بسته خریدم براش گفت نطفه صفر هم بارور میشه.

چه عالی واقعااا اگر بتونی رعایت کنی که عالیه عشقم مهم نیست دوماه دیگه بشه  حالا مطمینی که ای ...

انشالله پری نمیاد و بارداری عزیزم منم پس فردا موعدمه بعید میدونم ولی فعلا منتظرم ببینم خدا چی میخواد

راستی بچها گفته بود تعداد و تحرک اسپرم بالا ۶۰ درصد خوبه کم باشه هم دیر جواب میگیری...شلوارم تنگ بود هزار تا چیز گفت...گفت اگه میخوای اینا رو بپوشی الکی خودت با دارو خسته نکن اینا تخمک هات میکشه شلوار راحت بپوش

راستی بچها گفته بود تعداد و تحرک اسپرم بالا ۶۰ درصد خوبه کم باشه هم دیر جواب میگیری...شلوارم تنگ بود ...

شلوار راحت از کجا بیارم😁

اعظم جون آیتمای شوشوم خوبه.فولیام یعنی با لتروزول خوب میشه؟؟این چندروز خونه مامان بودم رعایت نکردم از امروز دیگ سردی نمیخورم☹☹

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچه ها من فردا برم ازمایش خون جواب میده؟😔

تا شنبه صبر کن اگ نمیتونی دیگ برو ایشالا مثبته😍

حتما زود بیا خبرشو بگوو😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙