2733
2734
عنوان

اونایی ک شوهراشون شمالین بیااان🫣شوهرشمالی میخام🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 4457 بازدید | 256 پست
عزیزم فقط همشهری شما برا شما مناسبه ،اختلاف فرهنگی آدمو پیر میکنه،چرا هدف نمیزاری ک اونجا خونه بخری ...

نه من فرهنگم به همشهری خودمم نمیخوره واقعا پسرای اینجا به روحیاتم نمیخورن!نه ظاهری ن فرهنگی علاقه ندارم همههه چیز شمالیارو دوس دارم دلم میخاد کلااا برم تو خودشماالیها ن ک خونه بخرم😊

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰
واقعا قبول دارم  مردای شمالی شکمو ان  من یه مدلشو دارم تو خونه😅

برای من تانصف شب بیدارمیشه غذا میخوره

یمدته بهتر شده

دیگه موندم چکارکنم🥲😂

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر آبجی من شمالیه اونایی که گفتی نیست ولی بداخلاقه نمیدونم به شمالی بودن ربط داره یا نه

عه چ بد_😥😥

و اينكه مرد مازندراني بيشتر دوست دارن با دختر هاي همشهري  خودشون ازدواج كنن  ، و اينكه رفت و امد اصلا ربطي ب شمالي بودن نداره 🤐 شايد به شدت دست و دلباز باشن اما يكي حوصله مهموني رفتن نداره  ب شخصيت اش ربط داره و مازندراني ها خيلي ولخرج هستن معلوم همه اينجور مرد ها رو ميخوان 

من خوش شانس ترين ام ❤️
2731
میام رشت ازدواج مکنم    

هیچی برا خودمون نموند همه پسر و دخترامونو دادیم شهر دیگه بردن😂

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
اتفاقا خودشم گفت کرمانیا خوب نیستن😂

بنظرم ایشون بسیار بچه و خام هستن 

همینم درست نیست 

حالا خودش و باباش هم کرمانی هستن خوب نیستن؟! پس انتظار پسر خوبم نداشته باشن 

همه جا خوب و بد هست خیلی بده که به قومیت ها برچسب میزنن و واقعا خیلی ها بدون اینکه خودشون بخوان درگیر این برچسب ها میشن و کورکورانه عمل میکنن مثلا توی ترک ها دیدم یه عده بدون اینکه واقعا بخوان ولی چنان تعصب الکی و غیر منطقی دارن که بنده خدا دختراشون فقط دلشون میخواد با ازدواج رها بشن شاید واقعا اون پدر هم نخواد اینقدر بد باشه ولی چون از بچگی گفتن تو گوشش ترک غیرت داره و این چرتا خودش رو موظف به انجامش میدونه 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
به هییییچ وجه یه کرمانی با یه شمالی نمی تونه زندگی کنه . ابدااااا  مگر اینکه سبک زندگی و فک ...

چرا عزیزم؟میگم من عاشق فرهنگ ورسومات شمالیهام قشنگگ تحقیق کردم 

من عاشق تنوعم دوست دارم تو فرهنگ شمالیها تا عمر دارم بمونم😊😍

حالا با این صفاتی که بهت گفتن چرا دوست داری زنشون شی؟

عاشق رفت وامدم 

عاشق لباساشون 

عاشق رفت وامد زیادشون

عاشق خوش گذرونیهاشون

عاشق فرهنگ قشنگشونم حس میکنم زندگی بین شمالیها جریان داره شهرمن همه افسرده خب من روحیاتم ب شمالیهامیخوره😊

ما شمالی مذهبی هستیم اینارو ندیدیم نمیدونم والا  ولی کلا خانواده دوستن محبتشون بیشتر تو عمله خ ...

به به چ قشنگ😍❤🌷من شاید سال بعد دانشگاه بابل قبول شدم اونهاهم ادمای خوبین؟

عادت شمالیا اینه که تا جایی که بتونن با هم‌ولایتی‌های خودشون ازدواج میکنن. و بدون تعصب بگم شاید یه ...

چقدر خوب😍❤اره خیلی شنیدم زن دوستن 

2706