2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
فدااااااات😙😙😙😙😙 صبح میشه این شب ...❤ باز میشه این در...❤👌👌👏👏 الههههههههی آمین ❤❤

قربونت عزیزدلم 😘😘😘

تیکرت هیجانی شده زینب جون بی صبرانه منتظرم روز موعود برسه وعکس گل پسرت رو بزاری تو تاپیک تا حسابی کیف کنیم وذوقش روبکنیم❤😊

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

سلام عزیزان عزاداری هاتون قبول حق باشه🌹

امشب تو مجلس امام حسین

یکی از آشناها گفت حامله ای😍

من😳

میگفت از چشمات معلومه😘

میخوام این حرفش رو به فال نیک بگیرم

ولی میترسم دل ببندم بعد پریود بشم کاخ آرزوهام خراب بشه

یک هفته از اقدامم میگذره ولی دارم همه تلاشو میکنم بهش فکر نکنم

ان شاالله قسمت هممون یه پسر نازِکاکل زری😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست های گلم سلام امروز به رسم هرسال مادرم نظرامام حسین ناهار مهمان داشت و هممون مهمان امام حسین بو ...

عزیزم ممنونم که به یاد ماهم بودی

ان شاالله خدا یه پسر سالمُ صالح وباعمر باعزت بهت ببخشه🌸

عزیزم ممنونم که به یاد ماهم بودی ان شاالله خدا یه پسر سالمُ صالح وباعمر باعزت بهت ببخشه🌸

قربونت برم گلم کاری نکردم کمترین کاریه که میتونم بکنم 

ممنونم بابت دعای خوبت عزیزدلم همچنین ❤❤❤😘😘😘🙏🙏🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
سلام عزیزان عزاداری هاتون قبول حق باشه🌹 امشب تو مجلس امام حسین یکی از آشناها گفت حامله ای😍 ...

اخییییی انشاءالله که هستی عزیزدلم وحدس اشناتون درست درمیاد 😍😍😍

خداکنه ماکه فعلا کاری بجز انتظار از دستمون برنمیاد کاش میشد خیلی زود فهمید بارداری رو

اشکالی نداره کلا بهش فکرنکن وبی خیال باش خیلی بهتره گلم 

اصفهان...خیابان سروش...دوستم خیلی تعریف کرد اونم بچه دومش میخواست ک ناباروری گرفت بعد ۲ سال پیش همین ...

منم قبلا تو ی گروهی بودم یکی دوتا بچه ها پیشش رفته بودن و سر دوماه سه ماه نشده باردارشدن

سلام مهرک جون منم  شنبه 23 نوبت سز دارم 😍 اگ اشتباه نکنم فری هم شنبه نوبت داشت یسنا بیست و چها ...

واااى چقدر جالب

از صميم قلب از خدا ميخوام همگى به سلامتى و دل خوش بچه هامونو بغل بگيريم🥰🥰🥰

عزیزم نتونستم صدات کنم برای شما هم آیه الکرسی میخونم ان شاءالله به سلامت گل پسرتو بغل بگیری شما هم م ...

ممنون عزيزم خيلى خيلى لطف ميكنى ، انشاا... خدا به زودى جواب خوبى هاتو ميده🙏

@مریلم    

و @روژان22    

امروز سوره ی حشر به نیت شما دو عزیز بود.مریم جان الهی که به حق این روزای عزیز گل دخترت رو سالم و به موقع بغلت بگیری و بهترین زایمان دنیا رو تجربه کنی.روژان عزیزم الهی  چند روز دیگه که سونو داری به حق امام حسین اول تو دلیت سالم باشه و بعدم یه گل پسر شیطون و ناز و تا اخر بارداری همه چی خوب پیش بره برات و پسرتو سالم و به موقع بغل بگیری .الهی که هرچی خیره و صلاحتونه واستون پیش بیاد 🙏🙏