2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016378 بازدید | 355185 پست
عزیز دلم بد به دلت راه نده و صدقه بزار کنار و با خیال راحت مسافرتت رو برو .ان شااله  که به سلام ...

ممنونم عشقم الان تو راهيم صدقه هم داديم انشالله كه همه چي خوب باشه 

برام دعا كنيد 😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهار جان شما بارداری و این حالت هم تا حدودی طبیعی هست که استرس داری قبل مسافرت منم همینطور بودم  ...

قربونت بشم عزيزم ممنونم كه آرومم ميكنيد 

عاشقتونم😘

انشالله همه مامانا ني ني هاشونو صحيح و سالم بغل بگيرن 

ما الان تو راهيم ميريم بطرف شمال 

دوستتون دارم ❤️

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عزیزم شما اخرین پریودتون چه تاریخی بوده؟یادت هست که اقدامت چند روز بعد( پاکیت) بوده؟؟

عزیزم من ۲۵ آذر آخرین پریم‌بوده و تا جایی که یادم میاد من ۱۳ سیکلم رفتم سونو و دکتر گفت ی فولی خوب تو تخمدان چپم دارم و منم شبش اقدام داشتم.

البته بخاطر پرولاکتین بالایی که داشتم دکترم گفت اقدامم بی فایده است چون با این پرولاکتین احتمال بارداری خیلی ناچیزه ولی لطف خدا شامل حالم شد و نا امیدم نکرد

بنظر من بیخیالی و آرامش از همه چی مهمتره که من بخاطر حرف دکتدم اصلا به بارداری اون ماهم فکر نمیکردم، حتی با وجود اینکه ۸ روز عقب انداخته بودم یک درصد هم به اینکه باردار باشم فکرم نمیرفت ولی یهو بی بی که زدم مثبت شد

انشالله شما هم به حرمت دل شکسته رباب حاجت روا بشی و به زودی زود ی گل پسر برای گل دخترات بیاری که یار و یاور خواهرای عزیزش باشه🙏🙏🙏🙏🙏

2731
عزیزم سوره انشقاق رو زیاد بخون،،،دعاهایی که مربوط به زایمان راحته رو پیدا کن بخون یا بنویس همراهت دا ...

بله عزیزم چند باری سوره مریمو خوندم و تا جایی هم که بتونم سوره انشقاقو زیاد میخونم

خدا هممونو کمک کنه انشالله نی نی هامونو صحیح و سلامت بغل بگیریم و منتظرا هم به زودی زود با جنسیت دلخواه دامنشون سبز بشه.🙏🙏🙏🙏

عزیزم من ۲۵ آذر آخرین پریم‌بوده و تا جایی که یادم میاد من ۱۳ سیکلم رفتم سونو و دکتر گفت ی فولی خوب ت ...

فدای تو عزیزم،،اشک تو چشام جمع شد با دعات😅😅 ،،،ان شاءالله توهم راحت زایمان کنی

پریودت چند روزه بود گلم ؟؟

فدات شم حتما موقع زایمان و شیر دادنت من و پسرمو هم دعا کن  خدا خودش کمکت میکنه و زایمان خیلی خ ...

نه هنوز قطعی نیس شوهرم چندروز پیش میگفت بزاریم محمد ماهان در حالی ک قبلا میگفت بزاریم محمد مهیار تا وقتی شناسنامه نگرفتیم هیچ اسمی قطعی نیس😒😂

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
فدای تو عزیزم،،اشک تو چشام جمع شد با دعات😅😅 ،،،ان شاءالله توهم راحت زایمان کنی پریودت چند روزه بو ...

۳۰ روزه عزیزم ولی فکر میکنم ی روز درمیون دوبار اقدام داشتم، آخه میدونی چون دکتر اون حرفو زد خیلی به بارداری اون ماهم فکر نمیکردم ولی اقدامامو داشتم بخاطر همون دقیق یادم نیست کی اقدام کردم

افسانه جون عزیزم انشاا... زایمان راحتی داشته باشی و گل پسرتو صحیح و سالم بغل بگیری .  وای چه ه ...

ممنون عزیزم ان شاء الله توام زایمان آسون و بدون دردی داشته باشی واقعا این هفته ی پیش رو چ هفته ایی 😍قربون امام حسین برم خودش کمکمون کنه من امسال فقط مسجدها رفتم شبابیرون نرفتیم دسته ها رو ببینیم حتی امروز هم نرفتم الان بغض گرفتتم صدای دسته هارو تو کوچه میشنوم 😢😢

افسانه جان منو که یادت نمیره عزیزم ،،نمیدونی چقدر ذوق زایمانتو دارم فقط خدا میدونه،،افسان منو خیلی د ...

حتما عزیزم اونایی ک مث خودم دوتا دختر دارن و شرایط شون مث من اصلا از ذهنم بیرون نمیرن تو ک دیگ جای خودتو داری💞اگ قابل باشم حتما دعاگو هستم 🤲

افسانه جون انشالله زایمان راحتی داشته باشی و گل پسریتو صحیح و سلامت دنیا بیاری، 🙏🙏🙏😘😘😘 توروخد ...

ممنون عزیزم با دعاهای شما🙏 ان شاء الله شماهم بسلامتي زایمان کنی و نی نی تو صحیح و سالم بغل بگیری.. نه ان شاء الله به مهر نمیکشه نگران نباش من کمتر کسیو دیدم ک به تاریخی ک سونو گفته زایمانش بکشه معمولا از تاریخی ک سونو میگه زایمان چندروز زودتر 

ان شاءالله همین طور باشه با این صفحه سه تا صفحه رو من باز کردم ولی میگفتم تا سه نشه بازی نشه و امیدو ...

گلدونه هم فکنم ۸۰۰۰ باز کرد من ی حس خوبی دارم ب این صفحات اینجوری انشاءالله خیره برات

@افسانم   ‍  افسانه جون نتونستم رو پستت برات بفرستم .

منم امسال هیچ نتونستم برم بیرون , امروز اینقدر ناراحت شدم که اشک تو چشام جمع شده بود نتونستم برم , من اینقدر درد دارم که همش تو خونم , حتی نتونستم برم تا مسجد هم 

ولی اشکال نداره , انشاا... نینی هامون صحیح و سالم به دنیا بیان و سال بعد با بچه هامون بریم 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2706