2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
نميدونم دريا چون هر ماه تخمك گذاري دارم و شوهرمم حسابي تقويت كردم ميگم پس چرا حامله نميشم؟؟ گفتم شاي ...

اتفاقا میگن اونایک بچه شیر میدن زودتر باردار میشن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نميدونم عزيزم من اطلاع ندارم ، ولي اب زياد بخور كلا مايعات زياد بخور انجير روغن زيتون خوبه واسه يبوس ...

آره آب زیاد میخورم ولی نمیدونم چرا انجیر و آلو و ... میخورم بدتر میشم !!!! از ترسم دو روزه هیچی نخوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من لتروزول و کلومیفن خوردم این ماه یبوست خیلی شدید گرفتم طوری ک ببخشید دیگه خون ازم میاد ...

چرا هردو قرصو باهم میخوری؟یکیشو بخور

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خیلی ممنون گلم لطف داری سامی عزیزم😘😘😘😘

فدات بشم عشقم ❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
خخخخ. تکرر ادرار. گشنگی زیاد. گاهی یخ میکنم یا گر میگیرم. رو پهلو راستم اصلا نمیتونم بخوابم حس میکنم ...

علائم هات خیلی خوبن عزیزم انشاءالله فردا با بی بی مثبت میای تاپیک وخوشحالمون میکنی ❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
دخترمو بغل میکنم کمرم خشک میشه

مواظب باش کلا بار سنگین بلند نکن گلم اصلا این کارو نکن.

دکترم داده نمیدونم والا چکار میکنن این دکترا ، با ای دوتا این ماه رفتم سونو ۴ تا فولیکول پر پیمون دا ...

مشکلت چی بود ک این قرصا رو داد

فولیات ریز بودن؟

سامیار جان چندروز پیش صلواتا به نیت شماهم بود صدات کردم ولی فک کنم آبی نشد ندیدی الهی که تو زندگیت ...

ممنونم لیانای نازنین نه گلم ندیدم 

الهی قربونت برم ممنون خواهرم انشاءالله توهم بسلامتی زایمان کنی وپسر قشنگت رو بغل بگیری واشک شوق بریزی ❤🙏😘

بازم ممنونم بابت دعای قشنگت وصلوات ها انشاءالله هرچی ازخدا میخوای بهت بده

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤

سلام خانم ها من اولین باره میخوام کیت تخمک‌گذاری استفاده کنم چجوریه مدیکور خریدم روز دهم سیکلم علاعم تخمک‌گذاری دارم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

هرساعتی میشه گذاشت یا باید با ادرار اول صبح باشه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
اتفاقا میگن اونایک بچه شیر میدن زودتر باردار میشن

اره منم شنيدم ولي امروز تو سايت يه مطلبي خوندم اعصابمو ريخت بهم نوشته بود تو شيردهي پرولاكتين ميره بالا و همين بالا بودن پرولاكتين مانع بارداري ميشه تازه من فك و چونم جوش زده كلي كه ميگن به خاطر بهم ريختن تعادل هورموناست،واسه همين اصلا اميد ندارم باردار بشم اين ماه رو الكي ميخوام اقدام كنم فقط

تازه دكترم برم نميتونه بهم دارو بده چون شير ميدم 

اصلا اعصابم ريخته بهم اگه حامله نشم فكر كنم بايد بيخيال اقدام بشم تا سال ديگه كه بچه رو از شير بگيرم و برم پي دوا درمون.... اون وقت اين همه هزينه و زحمت اين چند ماهم هدر ميره😫😫😫

مهربون‌خودمی سامی جان انشالله تمام این دعاها اثرش به زندگیت برگرده وارامشی که به بچه ها میبخشی برای ...

سلام خواهرم کجایی فاطمه جون  پیدا نیستی؟

امروزعجیب بفکرتم بیا از خودت خبر بده بی بی زدی بازم؟خبرهای خوب برامون داری ؟❤😍