2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6831572 بازدید | 669900 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت تارا جون.  من برعکس شما خوابم به شدت کم شده. شبا بیشتر از۵-۶ ساعت نمی خوابم .ظهر هم سع ...

ای گفتی منم خوابم خیلی کم شده

شبا اصلا خوابم نمیبره

صبح زود هم از خواب میپرم 

دیشب تا ۳ بیدار بودم خوابم نمیبرد صبح هم ۸ از خواب پریدم یعنی کلا ۵ ساعت

2742
سونو دکتر خودم انجام میده تو مطب دکتر گفت همه سونو ها بجز غربالگری خودم انجام میدم نمی دونم چندبار س ...

خب عزیزم دکتر خودت ک بهتره کامل از شرایطت خبر داره اگه بدونه برات ضرر داره انجام نمیده.سونوهایی ک بجز غربالگری هست زیاد نیستن یکیش برا قلبه یکیش برا طول سرویکس و بعدش برا چک کردن شاید دوسه بار دیگه باشه تا آخر بارداری

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
من و سمانه جون با هم بودیم تو یه روز  بحساب منم الان هفت هفته هستم🙄  و هفته ی بعد میشه ...

آره دكتر بهم دقيق گفت كه چند هفته هستم براساس اون جلو ميرم. فردا ٧ هفته كامل ميشم . 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
مال من ۴۰ بود روز ۱۲ . امروز شده بود ۸۴. فکر کنم باید کلی صبوری کنم تا بتام حسابی بره بالا. ولی هزار ...

خیلیم خوبه خدا رو شکر

دقیقا دو برابر شده که عالیه

برای من روز ۱۶ انتقال ۲۵۰ بود حالا امروز برم ببینم چی شده

2740
خب عزیزم دکتر خودت ک بهتره کامل از شرایطت خبر داره اگه بدونه برات ضرر داره انجام نمیده.سونوهایی ک بج ...

اره درست می گی عزیزم الکی دارم حساس میشم دکتر خودش می دونه چ بده چ خوبه برام 

مطمئنی؟شما الان تو هفته هفتمی دو روز دیگه میری تو هفته هشتم. البته اگه دکتر رفتی بهتر عجله نکنی من ف ...

آره مطمئنم آخه دكترم دقيق برام مشخص كرد . چرا رفتم پيشش. 

معمولا کساییکه بتاشون پایینه نی نیشون گل پسره.خدا رو شکر ک خوب بالا رفته انشالله ک از این ب بعدم همه ...

جدی؟ 😍😍 ایشاءالله هرچی هست صحیح و سالم باشه🙏 واسم فرقی نداره هرچند رابطم با دختر بچه ها کلا بهتره☺️ 🤭

ایشاءالله دردونتونو صحیح و سلامت در اغوش بگیرید❤️❤️❤️

سلام دوستان دکتر طرازی برای س شنبه بهم وقت سونو داده زود نیست6هفته؟همه دیرتر میرن  هنوزم نگرا ...

سونو ساك يا قلب؟ ٦ هفته واسه قلب زوده. نگران واژينال نباش اونا تو كارشون خبره هستن. دكتر منم سونو ساك واژينال انجام داد سريع. فقط واسه اينكه مطمئن شه ساك هست. 

2706